“Karostai” pirmais zaudējums otrajā posmā

Latvijas futbola 2. līgas B grupas mačā FK “Karosta” Liepājas “Olimpijas” stadionā ar 2:3 (1:3) piekāpās FK “Staiceles bebri”.

25.10.2023 06:06

FK “Karosta” sastāvs: Lanka, Sāmietis, Rozenbergs, Bespjorstovs (Lākutis), Kovaļskis, Šeidlers (Attiķis), Vārpiņš, Šlampe, Dobelis, Kučma, Svilis.

Viesiem sekmīgs izvērtās pirmā puslaika vidus, kad vidzemnieki 25 minūšu laikā guva trīs vārtus.

Mūsējiem mača pirmajā nogrieznī rezultatīvi izcēlās Nauris Dobelis, 14. minūtē tobrīd panākot neizšķirtu.

Pie otrā vārtu guvuma karostnieki tika vien spēles kompensācijas laikā, kad rezultātu līdz minimumam samazināja Aleksis Kristaps Rozenbergs.

Laika, lai panāktu līdzsvaru, vairs neatlika, un mūsējie otrajā posmā nopelnīja pirmo zaudējumu.

Liepājnieki B grupas tabulā ar iekrātiem 27 punktiem saglabāja 1. vietu, par vienu punktu apsteidzot FK “Salaspils”.

Noslēdzošo maču FK “Karosta” aizvadīs 29. oktobrī viesos ar salaspiliešiem.