Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

Sestdien, 10. februārī, FK ”Liepāja” futbolisti aizvadīja kārtējo pārbaudes spēli – šoreiz pret Gruzijas klubu FC ”Kolkheti-1913” (Poti), kurā panāca pelnītu uzvaru ar rezultātu 2:1 (0:1).

10.02.2024 23:05

FK "Liepāja"

Divus vārtus iesita pussargs Moustapha Diaw.

Šodien pretiniekos bija komanda, kas šajā sezonā spēlēs Gruzijas čempionāta augstākajā līgā.

Pirmajā puslaikā FC ”Kolkheti-1913” izskatījās interesantāk un tai piederēja pārsvars. “Liepājai” spēle nesanāca, gandrīz pavisam neturējās bumba, spēlētāji nevarēja noķert ritmu, daudz kļūdījās vienkāršās situācijās.

Atpūsties un gaidīt otro puslaiku komandām vajadzēja pie rezultāta 0:0, bet pretinieks tomēr negaidīti guva vārtus pašās beigās – 0:1.

Otrais puslaiks pagāja pilnībā zem “Liepājas” diktāta. Izcēlās Eduards Tīdenbergs, kura pieredze un aukstasinība nomierināja komandu un ievirzīja to vajadzīgajā spēles tecējumā.

Katrs Tīdenberga centrējums sēja paniku Poti komandas aizsardzībā. Ļoti cienīgi spēlē iegāja Danila Patijčuks, Arams Bagdasarjans un Armans Muradjans.

65. minūtē “Liepājas” uzbrukums bija varens, kurā piedalījās daudzi, bija pat Muradjana šāviens pa pārliktni. Iznākumā vārtus iesita nenogurdināmais Moustapha Diaw: savāca bumbu, ieturēja skaistu pauzi, apmānīja aizsargu un mierīgi raidīja bumbu apakšējā stūrī – 1:1.

Pēc 13 minūtēm viņš atzīmējās ar dubli.

Turpinājumā klasiska sadarbība labajā flangā: Tīdenbergs un Muradjans teicami tika galā ar sedzējiem.

Muradjans turpināja ar klasisku piespēli uz tālo vārtu stabu, kur Moustapha Diaw prasmīgi noslēdza – 2:1.

Sastāvs pirmajā puslaikā: Kurakins, Fals, Chernozub, Sane, Grīnbergs, Ivanovs, Hanada, Diaw, Doudou, Dodo, Bagdasarjans.

Uz maiņu otrajā puslaikā izgāja: Tīdenbergs, Uldriķis, Khorkheli, Muradjans, Patijčuks, Sharpar.