FK “Liepāja” pārbaudes spēlē uzvar Klaipēdas “Atlantas”

28.02.2017 16:29

FK "Liepāja"

Otrdien, 28.februārī, stadiona “Daugava” rezerves laukumā FK “Liepāja”, gatavojoties jaunajai sezonai, aizvadīja pārbaudes spēli ar Lietuvas virslīgas komandu Klaipēdas “Atlantas”.

FK “Liepāja” galvenais treneris Tamazs Pertija laukumā sūtīja gandrīz tādu pašu sastāvu, kā pēdējā Ziemas Kausa spēlē, vienīgi šoreiz spēli sāka ar 4 aizsargiem, malā atstājot Jurkovski, bet uzbrukumā devās Karašausks.

Liepājnieki jau no spēles sākuma centās kontrolēt spēli, kas arī lielā mērā izdevās, liepājnieki vairāk kontrolēja bumbu un arī pirmie, kas izveidoja daudz maz bīstamus momentus pie Klaipēdas “Atlantas” vārtiem.

Lai arī neliels pārsvars piederēja FK “Liepājai”, līdz vārtu guvumam bija nedaudz jāuzgaida, jo tikai 1.puslaika izskaņā liepājnieki atklāja rezultātu, kad precīzs bija Ķigurs.

2.puslaikā tika veiktas nelielas izmaiņas – Jurkovskis devās laukumā Strumijas vietā, bet puslaika turpinājumā vēl tika veiktas vairākas maiņas, laukumā nākot Grebim, Kurtišam, Hmizam un Torresam. 2.puslaikā laukumā bija vērojama līdzīga cīņa. Klaipēdas “Atlantas” centās rezultātu izlīdzināt, izveidojot vairākus bīstamus momentus, bet nekas nenesa augļus, pat izgājiens viens pret vienu ar Raļkeviču bija nesekmīgs. Sākumā rezultātu dubultoja Keita, kurš no vārtu priekšas burtiski izcīnīja vārtu guvumu, bet spēles beigās punktu pielika Jurkovska izgājiens pret vārtsargu – 3:0.

Tamazs Pertija: “Šodien komanda spēlēja labi ja uz 60%, ne brīdi nebija 100%. Lai arī uzvarējām, ar spēli īsti neesmu apmierināts. Šodien spēles rezultāts nebija galvenais.”