FK “Liepāja” Latvijas futbola virslīgas sezonu iesāka ar 2:0 zaudējumu pret “Tukums 2000″/”Telms” komandu.

09.03.2024 16:10

liepajniekiem.lv/ sportacentrs.com

Lielāko daļu no spēles “Liepājas” futbolistiem neizdevās pārvarēt pretinieku izlikto aizsardzības šifru, viesu vārtsargam Sergejam Vilkovam ļoti reti būtiski iesaistoties cīņā.

Mājinieki pat neradīja mirkļus, kad 21 gadu vecajam Vilkovam nāktos glābt Tukuma komandu.

Turpretim laukuma pretējos galos tukumnieki visnotaļ pastāvīgi radīja bīstamību Vladislava Lazareva sargāto vārtu tuvumā.

Pirmajā puslaikā tuvāk vārtu guvumam bija viesi, 19 gadīgajam Haiti futbolistam Džeudi Stīvensonam no neliela attāluma bumbu raidot garām.

Tamazam Pertijam padotie pēc pārtraukuma laukumā izgāja šķietami apņēmīgāki nekā iepriekš, tomēr pēc neilga spiediena pretinieku soda laukuma tuvumā pretuzbrukumā izrāvās Tukuma vienība, Bogdanam Samoilovam no kreisā flanga izdarot asu piespēli gar vārtiem, bumbu ārpus laukuma cenšoties izsist “Liepājas” jaunpienācējam Papam Fallam, tomēr senegālietis to pārvirzīja savā cietoksnī.

Viņam tieši aiz muguras tobrīd bija Valerijs Lizunovs.

Līdz 58. minūtei visas piecas maiņas veikusī “Liepāja” arī turpinājumā nespēja uzspiest sev vēlamāku cīņas ritējumu, tukumniekiem tiecoties uz pārsvara palielināšanu.

61. minūtē uzbrukuma smailē aizsargus filigrāni noguldīja Stīvensons, kurš gan nespēja apspēlēt arī Lazarevu.

Savukārt 74. minūtē Tukuma komanda pelnīti divkāršoja vadību, inertajai “Liepājas” aizsardzībai netiekot pie atlēkušās bumbas un Maksimam Sidorovam to ietriecot vārtu labajā augšējā stūrī.

Nākamsestdien “Liepāja” Rīgā cīnīsies pret “Metta”, bet svētdien “Tukums 2000” viesosies Jelgavā.

“Liepāja” – “Tukums 2000″/”Telms” 0:2 (0:0)

Vārti: Falls (s.v.) 48′, Sidorovs 74′.
Brīdinājumi: Diufs 9′, Kermanī 62′, Bā 65′ – Lizunovs 31′, Rogovs 41′, Vilkovs 65′, Samoilovs 86′.
Liepāja: Lazarevs – Pacacija, Vučurs, Fajs (Dio 58′), Falls, Kucija, Diufs (Kermanī 46′), Silagadze, Zjuzins (Patrikejevs 46′), Bagdasarjans (Grīnbergs 46′), Dodo (Bā 58′).
Tukums 2000: Vilkovs – Reingolcs, Miubi, Rogovs, Sidorovs, Anmanis (Prohorenkovs 75′), Krieviņš, Samoilovs, Kempbels (Parhomenko 88′), Stīvensons (Bormanis 90’+3), Lizunovs.
Galvenais tiesnesis: Andris Treimanis.

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par sagatavoto saturu atbild portāls liepajniekiem.lv.