Ceturtdiena, 18. aprīlis Laura, Jadviga

FK “Liepājai” neizšķirts pret “Riga FC”

01.07.2016 17:55

”SynotTip” futbola Virslīgas 13. kārtā šovakar tika aizvadīta viena spēle, kurā ”Skonto” stadionā vietēja ”Riga” neizmantoja kaudzi momentu un nospēlēja neizšķirti 0:0 ar ”Liepāju”.

Komandas savā starpā tikās jau pašā sezonas sākumā 30. aprīlī, kad ”Liepājas” futbolisti svinēja ļoti pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:0. Liepājas komandas rindās šovakar uzreiz pamatsastāvā izgāja divi horvātu futbolisti – Dino Kluks un Marko Brtans. Labajā aizsardzības malā bija nonācis Oskars Kļava, jo centra aizsargu duetu veidoja Deniss Ivanovs un Toms Gucs. ”Rigai” palīdzēt nevarēja Roberts Savaļnieks, bet citu lielu pārsteigumu nebija.

Neilgu laiku pirms spēles sākumā Rīgā sākās spēcīgs negaiss, tādējādi laukums bija smags, bija izveidojušās vairākas peļķes, tādējādi varēja sagaidīt vairākus pārsteigumus. Mača sākumā neliels pārsvars bumbas kontrolē bija rīdziniekiem, kuri vairākas reizes mēģināja sist no tālākas distances. Labākais mēģinājums padevās Oļegam Timofejevam, pēc kura sitiena glāba Pāvels Doroševs.

Turpinājumā vairākas aktīvas darbības bija no ”Liepājas” labās malas, un vienā no epizodēm Vladimirs Kamešs centrēja soda laukumā, bet trāpīja pa vārtu pārliktni. Bija daudz izklupienu, bet, par laimi, iztika bez kādiem savainojumiem. Laba iespēja puslaika vidū bija Ērikam Punculam, bet viņš no metriem 14 netrāpīja vārtu rāmī. Puslaika beigu daļā teritoriālais pārsvars piederēja liepājniekiem, taču bīstamu momentu vairāk nebija.

Otrā puslaika pirmajās 15 minūtes ”Riga” izdarīja trīs sitienus vārtu rāmī – divas reizes sita Ēriks Punculs, bet reizi Ivans Sergejevs, bet visos gadījumos precīzi darbojās Doroševs. Puslaika vidusdaļā ”Liepājai” padevās izcils pretuzbrukums, kura noslēgumā Vladimirs Kamešs piespēlēja Romānam Mickevičam, kurš no nelielas distances sita pāri. 73. minūtē atkal laba pozīcija Punculam – sitiens vārtu rāmī, bet uz līnijas precīzi spēlēja Ņikita Bērenfelds.

Ar to ”Rigas” spiediens nebeidzās, un nedaudz vēlāk Sergejs Vorobjovs filigrāni vienatnē pret vārtsargu izveda Sergejevu – tehnisks sitiens garām Doroševam, bet bumba neveiksmīgi atsitās pret vārtu stabu. ”Liepāja” atbildēja ar Dino Kluka labu individuālu darbību, savukārt rīdzinieki pretī lika uzmanīgu spēli soda laukumā. Mača noslēguma daļā abām komandām bija pusmomenti, bet rezultāts vairs nemainījās – 0:0.

”Riga” – ”Liepāja” 0:0 (0:0).