Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

FK “Nīca/OtankiMill” divās dienās aizvada divas cīņas

“Optibet” telpu futbola virslīgā FK “Nīca/OtankiMill” savā laukumā divās dienās aizvadīja divas cīņas ar dažāda kaluma vienībām.

30.11.2023 07:00

Vispirms kurzemnieki saistošā un emocionālā duelī piekāpās vienam no telpu futbola flagmaņiem “RFS Futsal” ar 4:6 (1:3), bet turpinājumā uzvarēja līgas jaunpienācēju FK “Madona” ar 11:0 (4:0).

Spēle pret “RFS Futsal” izvērtās līdzīga, spraiga un emocijām bagāta.

Nīcas sporta halles tribīnes bija piepildītas, un līdzjutēji par cīņas kvalitāti nebija vīlušies un varēja pilnā mērā izbaudīt telpu futbola šarmu. Spēlē netrūka asumiņu un strīdīgu tiesnešu lēmumu.

Izteikts līderis viesiem bija brazīlietis Eduardo Taborda Dos Santos jeb Dudu, kurš rīdziniekus izvirzīja vadībā cīņas astotajā minūtē un svarīgā brīdī atjaunoja pārsvaru, kad mūsējie bija panākuši 4:4.

“RFS Futsal” cīņas gaitā puslaikā trīs reizes ieguva divu vārtu pārsvaru, bet allaž mūsējie pievilka, un 30. minūtē uz tablo iestājās līdzsvars.

Galotnē nedaudz izpaudās rīdzinieku pieredze, un pretinieks nosvēra svaru kausus savā labā.

Laukuma saimniekiem ar diviem precīziem sitieniem šajā mačā izcēlās Valdis Nicis, bet reizi oponentu vārtsargu pārspēja Daniels Sērmoliņš un Mārcis Červoņikovs.

Jau nākamajā dienā nīcenieki vēlreiz devās laukumā, lai eksaminētu līgas jaunpienācēju FK “Madona”, kurš šosezon ticis pagaidām tikai pie viena punkta.

Īstas cīņas gan šoreiz nebija, un mājinieki uzvarēja vairāk nekā pārliecinoši. Jau līdz devītajai minūtei kurzemnieki bija iesituši četrus golus, kas atraisīja spēli, un mūsējie laukumā varēja darboties nepiespiesti un ar vērienu.

Ar hettriku skatītājus iepriecināja Daniels Sērmoliņš un Aleksis Kristaps Rozenbergs, bet pa reizei izcēlās Mārcis Červoņikovs, Ričards Auznieks, Ģirts Tapiņš, Endijs Šlampe un Edgars Miķelis Kovaļskis.

Arī nākamo spēli “Nīca/OtankiMill” aizvadīs savā laukumā, kad 2. decembrī Nīcas sporta hallē viesosies “Jēkabpils lūši/Ošukalns”.