Pirmdiena, 6. maijs Didzis, Gaidis

FK “Nīca/OtankiMill” pusfināla sēriju sāk ar zaudējumu

”Optibet” telpu futbola virslīgas pusfināla sērijas pirmajā mačā FK ”Nīca/OtankiMill” izbraukumā sacentās ar regulārā turnīra uzvarētāju ”Riga FC”. Favorīti šajā duelī bija pārāki un uzvarēja ar 5:0 (3:0), sērijā izvirzoties vadībā ar 1:0.

"Nīca/OtankiMill" telpu futbolisti. (Foto: FK Nīca/OtankiMill)
02.04.2023 17:01

FK ”Nīca/OtankiMill” kluba desmit gadu jubilejā pirmo reizi sasnieguši pusfinālu, kur mūsējiem pretī stājās līdz šim nezaudējušais ”Riga FC”.

Regulāro turnīru rīdzinieki aizvadīja ar nosaukumu ”Petrow/Beitar”, bet izslēgšanas spēles jau aizvada zem ”Riga FC” zīmola. Sastāvs un ambīcijas gan favorītiem nav mainījušies, un viņu mērķis ir turpināt sezonu bez zaudējumiem.

Regulāro turnīru rīdzinieki noslēdza ar 15 uzvarām un vienu neizšķirtu, bet ceturtdaļfinālā ar 6:0 un 14:4 pārliecinoši pieveica FK ”Raba”.

Nīcenieki sezonas gaitā ar 1:9 un 2:4 piekāpās ”Riga FC”, un arī trešajā savstarpējā tikšanās reizē pārāks bija galvaspilsētas klubs.

Pirmā pusfināla cīņa norisinājās Salaspils sporta namā, un līdz pirmajiem vārtiem bija jāgaida 14 minūtes, kad mājinieku labā vārtus guva Artūrs Strazdiņš.

Rīdziniekiem veiksmīgi aizritēja pirmā puslaika pēdējās divas minūtes, kad laukuma saimniekiem īsā laika sprīdī izdevās panākt 3:0 (Andžejs Mickevičs, Artūrs Strazdiņš).

Otrajā puslaikā viesiem spēles ritējumu lauzt neizdevās, un ”Riga FC” puslaika vidū ar vēl diviem vārtu guvumiem nokārtoja mača galarezultātu.

30. minūtē golu iesita pieredzējušais Maksims Seņs, bet pēc trim minūtēm punktu mačam pielika Dmitrijs Kuzmins.

Otra pusfināla sērijas spēle norisināsies 8. aprīlī Nīcā.