Pirmdiena, 6. maijs Didzis, Gaidis

FK ”Nīca/OtankiMill” sezonu sāk ar uzvaru

Oktobra sākumā pirmo spēli ”Optibet” telpu futbola virslīgas jaunajā sezonā aizvadīja FK ”Nīca/OtankiMill”.

03.10.2023 06:14

Pirmajā mačā Janeka Kreitāla vadītā komanda viesos sacentās ar iepriekšējās sezonas trešo labāko komandu TFK ”Salaspils” un uzvarēja ar 2:1 (0:1).

Regulāro turnīru telpu futbolisti sāka jau pirms nedēļas, bet ”Jēkabpils lūšu/Ošukalna” un FK ”Nīca/OtankiMill” pirmās kārtas cīņa ir pārcelta uz 4. februāri.

Nīcenieku pirmie pretinieki bija TFK ”Salaspils”, ar kuriem mūsējie noslēdza iepriekšējo sezonu, cīnoties par 3. vietu. 1. kārtas cīņu bronzas godalgas ieguvēji aizvadīja ar citu šīs pilsētas vienību ”Salaspils FA”, kas šogad stājās ”Kengaroos” vietā.

Laukuma saimnieki jau trešajā minūtē pēc Alekseja Panfilova sitiena izvirzījās vadībā, un Janeks Kreitāls uzreiz savējos sasauca uz minūtes pārtraukumu.

Salaspilieši pirmajā puslaikā naski pelnīja sodus un iekrāja arī divas dzeltenās kartītes, tomēr kurzemniekiem neizdevās uzlauzt mājinieku aizsardzību.

Pēc atpūtas laukuma saimnieki neatkāpās no savas agresīvās spēles, līdz 31. minūtē Maksims Puzikovs nopelnīja otro brīdinājumu un tika noraidīts no laukuma. Arī šādā situācijā Kreitāls pieprasīja pārtraukumu, un tas deva augļus.

Nākamajā uzbrukumā Valdis Nicis panāca neizšķirtu, bet vēl pēc trim minūtēm Valdis iesita savu otro golu, kas izrādījās uzvaru nesošie.

Nākamo spēli FK ”Nīca/OtankiMill” aizvadīs 21. oktobrī savā laukumā ar ”Salaspils FA”.