Otrdiena, 7. maijs Henrijs, Jete, Henriete, Enriko

FK “Nīcai/OtankiMill” galotnē zaudēts punkts

“Optibet” telpu futbola virslīgas sestās kārtas mačā pirmo zaudējumu sezonā nopelnīja FK “Nīca/OtankiMill”. Galvenā trenera Janeka Kreitāla vadītā vienība savā laukumā piepildītu tribīņu priekšā ar 2:3 (0:2) piekāpās Kuldīgas FC “Nikers”.

08.11.2023 07:00

Telpu futbola virslīgā aizvadītas jau sešas kārtas, bet nīcenieki nospēlēja vien trešo maču sezonā. Pēc divām minimālām uzvarām šoreiz nācās samierināties ar minimālu zaudējumu.

Spēles sākums nevēstīja neko labu, jo mājinieki ceturtajā minūtē nonāca iedzinējos ar 0:2. Pretiniekus vadībā ar divu vārtu pārsvaru izvirzīja Kristaps Jansons un Krists Krūmiņš.

Pēc šāda ievada treneris mūsējos sasauca uz apspriedi, bet viedie vārdi tika saklausīti vien otrā puslaika sākumā, kad mājinieki nopelnīja stūra sitienu, un pēc standarta situācijas izspēles labi vārtu priekšā cīnījās Endijs Šlampe, samazinot deficītu līdz minimumam.

Mača otrais nogrieznis turpinājās uz nedaudz minorīgas nots, kad otro brīdinājumu nopelnīja Edgars Miķelis Kovaļskis.

Viena līdera iztrūkums nemazināja apņēmību spēli aizvadīt līdz uzvarošām beigām, un 35. minūtē Aleksis Kristaps Rozenbergs ar spēcīgu sitienu no distances panāca līdzsvaru.

Vēl pēc brīža viesiem noraidījumu nopelnīja Rihards Ponomarjovs, tomēr pēdējo vārdu šajā cīņā pateica kuldīdznieki.

Lai gan iespējas izraut uzvaru bija abām vienībām, šoreiz galotnē sekmīgāk nospēlēja viesi, un Eduards Edvards Ošis pretiniekiem izrāva uzvaru.

Nākamo spēli FK “Nīca/OtankiMill” aizvadīs 11. novembrī izbraukumā ar “Riga FC”.

KOMENTĀRS

FK “Nīca/OtankiMill” spēlētājs Ričards Auznieks:

– Bija iespēja komandai izraut uzvaru, arī pats nerealizēju vārtu gūšanas iespēju, bet kopumā emocijas ir lieliskas, jo izdevies īsā laikā atrast jaunu mājvietu.

Sākums komandā bija grūts, jo esmu intraverts cilvēks, bet pēc pirmās spēles jau sāku iejusties un arī treniņos ir laba atmosfēra. Tas dos lielāku pārliecību laukumā, un jau tagad ir labāka komunikācija ar partneriem.

Tagad jānoskaņojas nākamajam mačam un jābūt gataviem cīņai ar “Riga FC”.