Futbolistes pamatakmeni ielika pirmajā puslaikā

Latvijas sieviešu futbola līgas ceturtās kārtas spēlē “Liepājas Futbola skola” izbraukumā ar 3:0 (3:0) pieveica FK “Auda”. Sezonas pirmajās četrās spēlēs liepājnieces uzvarējušas trīs mačos, bet reizi cīnījās neizšķirti.

Liepājnieces čempionātā sev sagādāja trešo uzvaru, bet pretiniecēm – “Audai” – trešo zaudējumu. (Foto: Ģirts Gertsons)
22.05.2023 06:00

“Liepājas Futbola skolas” sastāvs: Strazdiņa, Brigmane, Andersone, Reinfelde, Propošina, T. Čamane, Paegle, Smirnova, Šarija (S. Čamane), Dreimane (Vagule), Saule (Sudmale).

Iepriekšējās sezonas 1. līgas uzvarētāja “Liepājas Futbola skola” sekmīgi iesākusi turnīru augstākajā futbola sabiedrībā.

Pēc iepriekšējā mačā nopelnītā sāpīgā neizšķirta pret čempionēm “Rīga”, kad uzvara tika izlaista cīņas galotnē, mūsējās maču aizvadīja labi noskaņojušās un uzvaras pamatakmeni ielika jau pirmajā puslaikā.

Pirmos divus vārtus iesita Annija Gabriela Andersone (24. un 36. minūtē), kļūstot par līgas rezultatīvāko spēlētāju.

Annijas rēķinā pēc četrām spēlēm ir septiņi goli. Savukārt 41. minūtē rezultāta starpību palielināja Kira Šarija, kurai tas bija pirmais precīzais raidījums šajā sezonā.

Otrajā puslaikā mūsējo galvenais treneris Raivo Varažinskis veica trīs spēlētāju maiņas, bet rezultāts vairs nemainījās, un mūsējās izcīnīja pārliecinošu uzvaru.

Nākamo spēli “Liepājas Futbola skola” aizvadīs 27. maijā, kad savā laukumā sacentīsies ar SK “Super Nova”.

KOMENTĀRS

“Liepājas Futbola skolas” galvenais treneris Raivo Varažinskis:

– Bikli un miegaini iesākām šo spēli, mājinieces divreiz nopietni apdraudēja mūsējo vārtus, bet pirmā puslaika otrajā pusē realizējām savas iespējas un panācām būtisku pārsvaru.

“Auda” vismaz septiņas reizes izpildīja stūra sitienus, bet no standarta situācijām neko būtisku neizveidoja.

Pēc iesistiem goliem jau pilnībā kontrolējām spēli, un otrajā puslaikā jau darbojāmies atraisīti. Dažbrīd piekliboja spēles kvalitāte, bet šoreiz ar ne visai izcilu sniegumu sasniedzām teicamu rezultātu.