Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Futbola skolu duelī pārākas liepājnieces

Sieviešu futbola līgas 16. kārtas spēlē ”Liepājas Futbola skola” viesos sacentās ar ”Rīgas Futbolu skolu” un uzvarēja vairāk nekā pārliecinoši ar 9:0 (4:0). Mūsējo labā trīs vārtus iesita līgas rezultatīvākā spēlētāja Annija Gabriela Andersone.

18.09.2023 06:08

”Liepājas Futbola skolas” sastāvs: Baroniņa, Brigmane, Andersone, Reinfelde (Smirnova), Freidenfelde, Saule, T. Čamane, Vagule, Paegle, S. Čamane (Sudmale), Dreimane.

Abas vienības šosezon aizvadīja trešo savstarpējo spēli, un allaž liepājnieces uzvarēja gana pārliecinoši.

Sezonas ievadā mūsējās uzvarēja ar 7:0, jūlija sākumā kurzemnieces bija pārākas ar 4:1, bet aizvadītās nedēļas nogalē Rīgas Daugavgrīvas vidusskolas stadionā pretinieču vārtos sabēra deviņas bumbas.

Pirmo reizi ar hat-trick izcēlās Annija Gabriela Andersone, un līgas rezultatīvākajai futbolistei tagad ir 22 precīzi sitieni.

Mūsējās ar vārtu gūšanu nesteidzās, pirmo golu viešņas iesita 24. minūtē. Ar šo mirkli maisam gals bija vaļā, spriedze noņemta, un kurzemnieces laukumā darbojās brīvi un atraisīti.

Pārsvars Raivo Varažinska trenētajai komandai bija izteikts, un rezultāts kopumā varēja būt arī iespaidīgāks. Līdz puslaika izskaņai liepājniece vēl iesita trīs vārtus, bet cīņas otrajā nogrieznī pievienoja vēl piecus.

Bez Andersones hat-trick divus vārtus guva Evelīna Freidenfelde, bet pa reizei izcēlās Helēna Freidenfelde, Tīna Čamane, Laura Paegle un Taisija Smirnova.

Līdz turnīra finišam ”Liepājas Futbola skolai” vēl jāaizvada vien četras spēles, un nākamo mūsējās aizvadīs 30. septembrī savā laukumā ar valsts čempionēm SFK ”Rīga”.

”Liepājas Futbola skolas” galvenais treneris Raivo Varažinskis:

– Jau pirmajās divdesmit minūtēs izveidojām ap desmit labiem momentiem, bet nevarējām iesist. Sitām pāri vārtiem, virsū vārtsargam, bet pirms pirmā gola varējām arī ielaist. Tad, kad dabūjām bumbu vārtos, pretinieču pretestība arī tika salauzta.

Puslaikā sarunājām, ka vajag iesist desmit, tomēr nedaudz pietrūka. Kopumā otrais puslaiks bija saturīgs, turējām labu tempu, demonstrējām kvalitatīvas sadarbības un spēlējām labā noskaņojumā.

Prieks par Andersoni, kura pirmo reizi šosezon iesita trīs vārtus vienā spēlē. Pēc divām nedēļām priekšā svarīga spēle ar ”Rīgu”.