Svētdiena, 5. maijs Ģederts, Ģirts

Gauračam hat-trick “Liepājas” uzvarā astotdaļfinālā

16.07.2016 16:34

Latvijas kausa izcīņas astotdaļfināla spēlē šodien ”SynotTip” Virslīgas čempionvienība ”Liepāja” viesos Rīgas 49. vidusskolas stadionā ar 5:2 pārspēja iepriekšējo divu sezonu 2. līgas čempionus Rīgas ”Caramba” futbolistus.

Jau spēles 10. Minūtē liepājniekus vadībā izvirzīja Valērijs Afanasjevs, bet puslaika vidū ar pāris minūšu intervālu Ņikita Bērenfelds un Edgars Gauračs panāca jau 3:0 viesu labā. Tomēr 32 .minūtē ”Caramba” vienus vārtus atguva, ar precīzu sitieni izceļoties Gorgijam Diakvnišvili, kurš ir viens no četriem futbolistiem komandā ar Virslīgas pieredzi.

Spēles 65. minūtē savus otros vārtus mačā guva Gauračs, atjaunojot trīs vārtu pārsvaru, bet pēc sešām minūtēm ar saviem otrajiem vārtiem atbildēja Diakvnišvili. Spēles galarezultātu 83. minūtē uzstādīja neviens cits kā Gauračs, tādējādi sasniedzot hat-trick. Pēc pāris minūtēm “Caramba” varēja gūt trešos vārtus, taču Diakvnišvili nopelnīto 11 metru soda sitienu Romānam Ļitviņukam realizēt neizdevās.

Šodien risinās vēl viena astotdaļfināla spēle, kurā 1. līgas komanda ”Tukums 2000/TSS” savā laukumā uzņem Virslīgas pastarīti ”Daugavpili”.

Latvijas kausa ceturtdaļfināla pāru izloze notiks nākamā gada februārī, ceturtdaļfināla mači risināsies martā, bet finālspēle plānota maijā.