Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

Ģirts Karlsons debitējis Nīderlandē

10.02.2008 12:31

0

Liepājnierks Ģirts Karlsons sestdien debitēja savas jaunās komandas “De Graafschap” sastāvā, Nīderlandes futbola čempionāta 24. kārtas spēlē pret slaveno “Feyenoord” iznākot uz maiņu mača 81. minūtē. Protams, ka pirmajā spēlē Karlsonam pamatsastāvā vēl nedeva iespēju iziet, taču spēles beigās viņš savu iespēju tomēr sagaidīja.

Karlsons laukumā iznāca aptuveni 10 minūtes pirms mača beigām, kad rezultāts bija 1:3 par sliktu “De Graafschap”. Šajās 10 minūtēs vārti vairs netika gūti, un “Feyenoord” svinēja uzvaru.

Pirmie vadībā gan izvirzījās tieši laukuma saimnieki, kad vārtus 18. minūtē iesita dāņu pussargs Lasse Šone. Ja izdotos šo pārsvaru noturēt līdz pārtraukumam, iespējams, galarezultāts būtu citādāks, taču 45. minūtē “Feyenoord” pazīstamais uzbrucējs Rojs Makajs rezultātu izlīdzināja. Otrajā puslaikā Roterdamas futbolisti pierādīja, ka ir spēcīgāki – divus vārtus iesita pussargs Niks Hofs, un “Feyenoord” uzvarēja ar 3:1. Nākamo spēli “De Graafschap” aizvadīs 17. februārī, svētdien, savā laukumā pret Bredas “NAC”, kas atrodas augstajā 5. vietā, tikai trīs punktus aiz trešās vietas īpašnieces.