Otrdiena, 23. aprīlis Jurģis, Juris, Georgs

Grebim hat-trick, grobiņniekiem 9:1

25.04.2019 07:01

“Grobiņas SC” Latvijas futbola čempionāta pirmajā mājas spēlē ar 9:1 (1:1) sagrāva “Balvu Sporta centru”, bet “Liepāja 2” izbraukumā ar 0:3 (0:3) zaudēja “Daugavpilij 2”.

“Grobiņas SC”: Spole, Sāmietis (Zvirbulis, Grebis), Džeriņš (R. Freimanis), Gucs, Ksenzovs, Pirktiņš, E. Freimanis, Gladiļins, Stankus, Maisiņš (J. Freimanis), Knapšis.

Liepājas “Daugavas” stadiona rezerves laukumā notikušajā spēlē rezultātu atklāja grobiņnieks Reinis Maisiņš, kurš 6. minūtē panāca 1:0 mājinieku labā. Taču viesi 40. minūtē realizēja 11 metru soda sitienu, un pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti 1:1.

Uzreiz pēc pārtraukuma laukumā devās “Grobiņas SC” pieredzējušais uzbrucējs Kristaps Grebis, kurš 55. minūtē atguva mājiniekiem vadību. Nākamajās 8 minūtēs grobiņnieki iesita vēl 3 vārtus – precīzi bija Edgars Freimanis, vēlreiz K. Grebis un Emīls Knapšis. Mača atlikušajā laikā gan Grebis, gan Knapšis noformēja hat-trick, bet vienreiz viesi bumbu raidīja savos vārtos.

“Grobiņas SC” rindās laukumā devās ne tikai FK “Liepāja” administrators Kristaps Grebis, bet arī vārtsargu treneris Viktors Spole un fizioterapeits Jurijs Ksenzovs, kurš savā futbolista karjerā ir pārstāvējis vairākus pašmāju klubus.

“Liepāja 2”: Emulovs, Grasis (Jurjevs), Ceds (Jaunarājs-Janvāris), Lībeks, Pikšens, Rozentāls, Fjodorovs, Viļumsons, Sidorovs, Andersons (Riekstiņš), Smetanovs.

Jāņa Zuntnera trenētie “Liepājas” dublieri visus trīs vārtus zaudēja mača pirmajā pusstundā. Pa vienam golam guva Liepājas un Daugavpils virslīgas komandu duelī uzmainītie Edgars Ivanovs un Ričards Žaldovskis, bet Kristers Daniels Lībeks bumbu raidīja savos vārtos.

“Grobiņas SC” sestdien, 27. aprīlī, viesos tiksies ar “New Project”, bet “Liepāja 2” ceturtdien, 25. aprīlī, pulksten 17 “Daugavas” stadiona rezerves laukumā uzņems komandu “Riga 2”.