“Grobiņa” atņem līderei “Lokomotiv” sezonas pirmos punktus

01.08.2020 21:58

Latvijas futbola 1. līgas čempionātā piektajā spēļu kārtā pirmo reizi pie uzvaras nespēja tikt Daugavpils “Lokomotiv”, kura izbraukumā spēlēja neizšķirti 2:2 ar “Grobiņu”.

Kārtas svarīgākais rezultāts tika fiksēts “Grobiņas” un “Lokomotiv” spēlē, kur pirmo reizi sezonā daugavpilieši netika pie uzvaras. Kurzemnieki maču sāka ar Deivida Dobrecova precīzu sitienu, izvirzot “Grobiņu” vadībā. Pirmā puslaika izskaņā viss šķietami salikās loģiskajās vietās, Maksimam Andrejevam un Verneram Zalakam izvirzot vadībā turnīra līdervienību, kas daugavpiliešiem pārtraukumā ļāva doties ar 2:1 pārsvaru. Taču tā vietā, lai “Lokomotiv” otrajā puslaikā palielinātu pārsvaru, vārtus guva tieši “Grobiņas” komanda. Ariks Stankus, raidot vārtos otro mājinieku precīzo sitienu, nokārtoja neizšķirtu ar 2:2. Tādējādi kurzemnieki tika pie punkta, bet daugavpilieši pirmo reizi sezonā spēli nepabeidza kā uzvarētāji.