“Grobiņa” iesit kompensācijas laikā un aizmūk no pastarītēm

07.10.2018 22:34

Šodien pirmajā līgā “Grobiņa” izbraukumā izrāva 2:1 uzvaru pār “Preiļiem”.

Pirms šīs dienas spēles starp “Preiļiem” un “Grobiņu” trim pastarītēm “Preiļu”, “Staiceles Bebru” un “Balvu” komandām bija pa deviņiem punktiem, bet “Grobiņai” bija tikai par četriem punktiem vairāk – ja Latgales vienība šodien uzvarētu, cīņa apakšējā četriniekā saasinājās.

Tomēr “Grobiņa” viesos prata izcīnīt dramatisku uzvaru un aizmukt no apakšējā trijnieka, nostabilizējoties devītajā vietā ar diezgan ievērojamu deficītu no labāko astotnieka. Viktora Dobrecova vadītā “Grobiņa” šodien uzvarēja pirmo puslaiku, bet 76. minūtē raidīja bumbu savos vārtos un līdz pat kompensācijas laikam rezultāts bija 1:1. Beidzoties 90 minūtēm, jau pirmajā kompensācijas laika minūtē uzvaras vārtus “Grobiņas” labā iesita Jānis Freimanis, kuram tas trešais precīzais sitiens šosezon 1. līgā. Grobiņa uz tālo izbraukumu bija devusies 12 futbolistu sastāvā.

Regulārajā sezonā palikušas vairs tikai divas kārtas, pēc tam TOP4 komandas aizvadīs papildus trīs kārtas savā starpā. Dziļi teorētiskas izredzes izstumt no TOP4 Rēzekni saglabā RTU/”Skonto Academy”, kurai jāuzvar savas divas spēles un jācer uz rēzekniešu diviem zaudējumiem Grobiņā un mājās pret “Audu”