Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

“Grobiņa” un “Liepāja” uzvar pārbaudes spēlēs

Latvijas Virslīgas klubi turpina gatavošanos 2024. gada sezonai.

28.01.2024 20:37

Livonijas Ziemas A līgas mačā ”Liepāja” izbraukumā Tallinā ar 3:1 apspēlēja vietējo ”Kalev”, tiekot pie pirmās uzvaras jaunizveidotā turnīra ietvaros.

Visi vārti tika gūti otrajā puslaikā. Kurzemes kluba rindās vārtus guva jaunpienācēji Fražs Kermanī un Rati Ardazišvili, kā arī Pape Dudū.

Livonijas Ziemas līgas ietvaros nākamo spēli liepājnieki aizvadīs 24. februārī, kad viesosies pie Igaunijas kluba ”Nomme Kalju”.

Aizvadītajās trīs cīņās ”Liepāja” svinējusi vienu uzvaru, cīkstējusies neizšķirti pret ”Paide” un atzinusi Tallinas ”Flora” pārākumu.

Citā Livonijas B līgas spēlē ”Grobiņa” svinēja otro uzvaru ar 4:1, pārspējot Pērnavas ”Vaprus” futbolistus.

Vārtus Viktora Dobrecova trenētajā komandā guva Emīls Knapšis, Deniss Galata, Maksims Fjodorovs un Roberts Meļķis. Noslēdzošos trīs vārtus ”Grobiņa” iesita septiņu minūšu laikā otrajā puslaikā.

Roberts Meļķis izcilam standartsitienam pievienoja arī divas rezultatīvas piespēles.

Nākamajā sestdienā Grobiņas futbolisti aizvadīs izbraukuma maču pret Narvas komandu.