Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

“Grobiņa” un “Karosta” sit pa pieciem

21.06.2017 07:05

Latvijas futbola čempionāta pirmajā līgā “Grobiņas SC” savā laukumā ar 5:3 (3:2) pārspēja “Rēzeknes FA/BJSS”, Latvijas kausa izcīņas otrā posma spēlē “Karosta” izbraukumā ar 5:1 (3:0) sakāva “Gulbeni 2005”, bet dublieru čempionātā “Liepāja 2” viesos spēlēja neizšķirti 2:2 (0:1) ar “Ventspili 2”.

“Grobiņas SC”:  Vīksna, A. Stankus, E. Jēkabsons (Nicis), Knapšis, Pirktiņš, Gulbis (Tīls), J. Jēkabsons, E. Freimanis, Teretenko (Sāmietis), Simsons, Kupčs (Ostelis).

Grobiņnieki viesiem no Latgales ļoti ātri un ļoti īsā laikā sasita trīs vārtus – 5., 7. un 8. minūtē izcēlās attiecīgi E. Freimanis, J. Jēkabsons un J. Teretenko. Tomēr jau līdz pirmā puslaika vidum rēzeknieši bija samazinājuši rezultāta starpību līdz minimumam.

Otrajā puslaikā divus vārtus divu minūšu laikā guva E. Knapšis, atjaunojot grobiņniekiem trīs golu pārsvaru, bet pēdējo reizi šajā mačā rezultāts mainījās 87. minūtē, kad bumba vārtos nonāca no grobiņnieka A. Simsona.

Šī bija “Grobiņas SC” septītā uzvara deviņās spēlēs, un dzērves kopvērtējumā saglabā 2. vietu aiz “Valmieras Glass/ViA”, kas ir aizvadījusi par vienu spēli vairāk.

Sestdien, 15. jūlijā, grobiņnieki izbraukumā tiksies ar “Ogri”.

“Karosta”: Mazūrs, Bite, Grasis, Grundulis, Lībeks, Dobelis (Vološinovs), Jermoļenko, Sērmoliņš (Rozentāls), Aržeņinovs, Lākutis (Cimbals), Skripko.

Šogad izveidotais Liepājas futbola klubs “Karosta” kausa izcīņā tikās ar komandu, kas vēl 2015. gada sezonu sāka Latvijas virslīgā, bet šogad tās sastāvs ir tālu no kādreizējā virslīgas modeļa.

Liepājnieki savu pārākumu sāka apliecināt 10. minūtē, kad precīzs bija kādreizējais “Varavīksnes” un FK “1625 Liepāja” snaiperis N. Dobelis. Turpinājumā viņam talkā nāca Liepājas Futbola skolas audzēkņi G. Grasis un D. Sērmoliņš, bet pēc pārtraukuma arī Ņ. Aržeņinovs, bet kompensācijas laikā abas komandas apmainījās vārtu guvumiem.

“Karosta” otrā posma otrajā kārtā tiksies ar citu otrās līgas Kurzemes/Zemgales zonas dalībnieci, komandu “Talsi/FK Laidze”, kas šajā turnīrā ir uzvarējusi vienā no četrām spēlēm.

“Liepāja 2”: Zviedris, Krautmanis (Sidorovs), Bernāts, Jansons (Ķipsts), Vagančuks (Smetanovs), Stepanovs (Drāznieks), Kurtišs, Rubezis (E. Pētersons), Tobers (R. Pētersons), Jaunarājs-Janvāris, Jurkovskis.

Ventspilnieku labā abus vārtus guva Kaspars Svārups, kurš 32. minūtē atklāja rezultātu, bet 79. minūtē atjaunoja ventspilniekiem minimālu pārsvaru pēc tam, kad 75. minūtē precīzs bija liepājnieks Deivids Drāznieks. Otro reizi “Liepāja 2” atspēlējās pēc Marka Kurtiša gola 88. minūtē.

Piektdien, 23. jūnijā, “Liepāja 2” uzņems “Spartaka” dublierus.