Svētdiena, 28. aprīlis Terēze, Gundega

“Grobiņai” zaudējums arī izbraukumā

Jau otro sauso spēli un pirmo uzvaru “TonyBet” Virslīgas sezonā nopelnījusi “Daugavpils”, kas savā laukumā pārspēja debitanti “Grobiņas SC”/LFS (2:0), kas vēl turpina gaidīt pirmos vārtus augstākajā līgā.

16.03.2024 17:50

Pa vārtiem guva leģionāri Bartelemī Djedjū un Aleksejs Golijanins, bet mača izskaņā noraidīts tika Rinalds Aizups. LFF teksta tiešraidē norādīta 600 skatītāju klātbūtne.

“Daugavpils” pamatsastāvu nemainīja, spēli sāka labāk un 11. minūtē arī izvirzījās vadībā – pēc stūra sitiena atlēkušo bumbu ar kāju iesita Djedjū (1:0).

Arī “Grobiņa” 18. minūtē bija tuvu vārtiem pēc standartsituācijas. Vispirms Frenks Orols glāba pēc bijušā Moldovas izlases centra aizsarga Artjoma Rozgoņuka sitiena, bet pēc sekojošā stūra grobiņnieku neizlēmība vārtu priekšā maksāja neizmantotu vēl vienu iespēju.

Rozgoņuks “Grobiņas” aizsardzībā aizvietoja diskvalificēto Kārli Mikuļski, bet balsta zonā Kristers Čudars sāka japāņa Jasuhiro Hanadas vietā.

Otrā puslaika sākumā īsā laikā divreiz glāba vairāk nekā divus metrus garais Orols, un 1:1 vietā drīz vien sekoja 0:2 – pēc pirmo vārtu autora Djedjū nomainījušā Oļģerda Raščevska piespēles iesita RFS piederošais Golijanins, kurš vārtu priekšā tika garām Dāvidam Družiņinam (2:0).

86. minūtē otro brīdinājumu spēlē nopelnīja 19 gadus vecais daugavpiliešu centra aizsargs Rinalds Aizups, kuram pagājušajā Virslīgas sezonā bija pat 15 brīdinājumi, taču neviena noraidījuma.

Pēc izlašu pauzes “Daugavpils” 30. martā uzņems arī tukumniekus, bet “Grobiņa”/LFS dienu vēlāk mājās tiksies ar “Audu”.

BFC “Daugavpils” – “Grobiņas SC”/LFS 2:0 (1:0).

Vārti: Djedjū 11′, Golijanins 58′.
Noraidījums: Aizups 86′
Brīdinājumi: Aizups, Miņins – Čudars, Družiņins.
Daugavpils: Orols – Mihaļcovs, Kudeļkins, Aizups, Tihonovičs – Skrebels, Miņins (Barkovskis 90′) – Traorē (Piņaskins 85′), Fofanā (Urbāns 57′), Djedjū (Raščevskis 46′) – Golijanins (Jūdžens 85′).
Grobiņa: Mališs – Krautmanis, Družiņins, Rozgoņuks – Dudū (Halata 46′), Čudars (Džeriņš 82′), Fjodorovs (Untulis 82′), Rū. Meļķis (Tumanovs 66′) – Krušatins, Ro. Meļķis – D. Dobrecovs (Knapšis 66′).
Galvenais tiesnesis: Aleksandrs Golubevs.