“Grobiņas SC” ar 0:6 piedzīvo smagu sakāvi pret Tukuma futbolistiem

“Grobiņas SC” rindās trešdien debitēja Liepājas futbola leģenda Oskars Kļava, kā arī jaunais uzbrucējs Roberts Meļķis, bet tas neglāba no sezonas lielākās sagrāves. Dzērves izbraukumā neatrada pretargumentus un piedzīvoja smagu sakāvi pret Tukuma futbolistiem ar 0:6.

09.08.2021 06:00

Roberts Džeriņš

“Grobiņas SC”: Sopots, Stankus, Jēkabsons, Knapšis, Džeriņš, Tumanovs, Gucs (K), Bite, Rozentāls, Kļava, Meļķis.

Lai gan pirmajā puslaikā Tukuma pilsētas stadionā bija vērojama līdzvērtīga cīņa un Grobiņas futbolistiem pat piederēja pārsvars, negaidītais viesu vārtu guvums 28. minūtē dzērves izsita no ierindas. Šķiet, pēc zaudējuma Latvijas kausa izcīņas kārtā pret SK “Spēks” (2:4) vienību, komanda vēl nebija paguvusi morāli atgūties un pēc agrajiem vārtiem otrajā puslaikā grobiņnieki salūza.

Ar hettriku tukumnieku rindās izcēlās bijušais Jūrmalas “Spartaka” spēlētājs Ričards Korzāns, 11 metru soda sitienu 62. minūtē realizēja Kaspars Anmanis, bet zaudējumu vēl neglītāku padarīja Daniela Mīļā vārti mača kompensācijas laikā.

Šosezon grobiņniekus Latvijas 1. līgā pavada problēmas uzbrukuma līnijā. Meļķis, iespējams, varētu kļūt par vienu no risinājumiem. Laikraksta rīcībā esošā informācija liecina, ka ar dzērvēm šobrīd trenējas arī Devids Dobrecovs, kurš pirms pāris sezonām “Grobiņā” bija bombardiera statusā. Viņu, uzvelkam zilo formas tērpu, līdzjutēji varētu redzēt jau tuvākajos mačos.

Nākamo Latvijas 1. līgas čempionāta spēli “Grobiņas SC” aizvadīs 14. augustā, viesos tiekoties ar Rēzeknes komandu.