Otrdiena, 7. maijs Henrijs, Jete, Henriete, Enriko

Spole nāk laukumā, “Grobiņa” uzvar

51 gadu vecajam ”Grobiņas SC/LFS” vārtsargu trenerim mača izskaņā dodoties laukumā uzbrucēja ampluā, grobiņnieki viegli tika galā ar ”Tukuma 2000” stažieriem (4:0). Dobrecovam trešais dublis četrās spēlēs.

30.07.2023 21:36

Roberts Džeriņš

Grobiņas SC/LFS”: Mališs, Krautmanis, Fjodorovs (Spole), Družiņins, I. Gaučis, (Rū. Meļķis), Andersons, Kurtišs, Krušatins (K), Dobrecovs, Džeriņš (Tumanovs), Knapšis.

Sestdien dzērves atgriezās Grobiņas pilsētas stadionā, kur viesu lomās iejutās 1. līgas lejasgalā saimniekojošās komandas ”Tukums 2000-2/TSS” futbolisti.

Ciemiņi, kuru rindās laukumā devās pērn ”Grobiņā” spīdošie Rodrigo Gaučis un Kārlis Mikuļskis, kapitulēja jau 2. minūtē, kad precīzi sita Andersons.

Tas liedza uztvert spēles pavedienu divtūkstošajiem, bet mājinieki ieguva komfortablu teritoriālo pārsvaru un ar īsu saspēli turēja pretinieku aizsardzību konstantā saspringumā.

Ap pusstundas atzīmi Dobrecovs sita no asa leņķa un bumba pēc rikošeta iespurdza tīklā, divas minūtes vēlāk pēc straujas saspēles no vārtu priekšas precīzs bija arī Knapšis.

Tukumnieki ar bīstamām epizodēm Mališa zonā atbildēt nebija gatavi, un laukuma saimnieki palēnām nomierināja spēles tempu, novedot notiekošo līdz fināla svilpei teju vai treniņu režīmā.

Tiesa, mājinieku pieteikumā vien četri rezerves spēlētāji, viens no tiem bez spēles formas atradās tribīnēs, bet kāds cits – 51 gadu vecais vārtsargu treneris Viktors Spole – kadru problēmas dēļ devās laukumā un nospēlēja mača pēdējo trešdaļu, gan ne vārtos, bet uzbrucēju līnijā, kur kļuva par biežu centrējumu adresātu.

Atlikušajā laikā grobiņnieki pārsvaru palielināja, to paveicot Dobrecovam. Viņam jau trešais dublis pēdējo četru cīņu laikā un ar sešiem vārtu guvumiem arī pieteikums līgas snaiperu labāko desmitniekā.

Nākamais mačs mūsējiem svētdien, kad jāceļo uz ”RTU” stadionu, kur gaidīs šosezon jau reizi pieveiktā ”Dinamo Rīga”, kas šobrīd atrodas tabulas pirmspēdējā pozīcijā.