Sestdiena, 11. maijs Milda, Karmena, Manfreds

“Grobiņas SC-2/Dienvidkurzeme” finišē 4. vietā

Vējainā un lietainā laikā “Dali Dali” futbola 3. līgas sezonu noslēdza “Grobiņas SC-2/Dienvidkurzeme”. Finālturnīrā par 3. vietu mūsējie Jelgavā ar 1:2 (1:0, 0:1) pagarinājumā zaudēja FK “Union”.

09.11.2023 05:50

“Grobiņas SC-2/Dienvidkurzeme” sastāvs: Smiltnieks, Baltavičus (Hūns), Kubils (M. Gucs), Nagornijs, Vasiļjevs (Mārtiņsons), Zalonskis (Grasmanis), Pakulis (Žigus), Stonis, Balika, T. Gucs (Inge), J. Freimanis.

Mačā par 3. vietu kurzemniekiem nācās spēkoties ar Centra zonas otro labāko vienību FK “Union”, kuru trenē pazīstamais speciālists Viktors Ņesterenko, bet uzbrukuma smailē darbojās savulaik virslīgā spēlējošais liepājnieks Vugars Askerovs.

Mūsējie aktīvi iesāka šo dueli, bumbas kontrole bija grobiņnieku pārziņā, un momentu, lai atklātu rezultātu, netrūka.

Jau pirmajos uzbrukumos dzērves tika pie iespējas trīs reizes pēc kārtas izpildīt stūra sitienus.

Sākoties puslaika vidum, rīdzinieki izlīdzināja cīņas gaitu un ar augstām piespēlēm raustīja kurzemnieku aizsardzību.

Brīdī, kad pārsvars sliecās uz “Union” pusi, mūsējie izpildīja jau sesto stūri, pēc kura no vārtu priekšas vārtus guva Toms Gucs.

Arī otrais puslaiks iesākās ar vētrainiem grobiņnieku uzbrukumiem, un jau pirmajās piecās minūtēs varēja trīs reizes pārspēt pretinieku vārtsargu.

Nepanākuši divu vārtu pārsvaru, mūsējie pārāk dziļi iesēdās aizsardzībā, un bumba arvien biežāk cilpoja dzērvju soda laukumā.

Lai gan kurzemnieki lielāku vērību veltīja aizsardzībai, mūsējie neaizmirsa par pretuzbrukumiem un vienā no epizodēm uz maiņu nākušais Dans Hūns izrāvās vienatnē pret vārtsargu, tomēr sitiens bija par vāju un to no vārtu līnijas izsita rīdzinieku aizsargs.

Sākoties pēdējām desmit minūtēm, “Union” viesspēlētājs Niksons Mugerva no Ugandas norībināja vārtu stabu, bet nākamajā uzbrukumā no labas pozīcijas aizsita garām vārtiem.

Vārti brieda un nobrieda 85. minūtē, kad grobiņnieki nogulēja ātru pretinieku prettriecienu un rezultāts kļuva neizšķirts.

Papildlaikā aktīvi cīnījās abas vienības, bet vēl vienu sekmīgu epizodi savā labā izmantoja “Union” futbolisti un pēc tiešā brīvsitiena pēc vairākiem rikošetiem nogādāja bumbu vārtu tīklā.

Mūsējiem atlikušajā laikā pietrūka svaiguma un kvalitatīvas fiziskās komponentes, kā rezultātā “Grobiņas SC-2/Dienvidkurzeme” sezonu noslēdza 4. vietā.