Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

“Grobiņas SC” futbolisti pārspēj Smilteni un izcīna ceturto uzvaru pēc kārtas

14.08.2019 07:01

“Grobiņas SC” Latvijas futbola čempionāta pirmās līgas A grupas spēlē savā laukumā ar 2:0 (1:0) pārspēja “Smilteni/BJSS” un izcīnīja savu ceturto uzvaru pēc kārtas.

“Grobiņas SC”: Mazūrs, Gladiļins, Sāmietis, J. Jēkabsons, Knapšis, E. Freimanis (Zvirbulis), Gucs, A. Stankus, Bespjorstovs (J. Freimanis, Maisiņš), Džeriņš, Teretenko.

Smiltenes vanagi pirmās līgas spēcīgākās grupas kopvērtējumā joprojām ieņem 2. vietu, tomēr pēdējos mačos ir pašķobījušās viņu izredzes sezonu pabeigt šajā pozīcijā. Vidzemnieki pirmajā līgā un Latvijas kausa izcīņā bija uzvarējuši 8 spēlēs pēc kārtas, bet tad savā laukumā kausa mačā ar 0:4 kapitulēja “Liepājai”. Pēc teicamās uzvaru sērijas pārtrūkšanas “Smiltene/BJSS” ir uzvarējusi tikai divās no nākamajām četrām spēlēm.

Salīdzinājumā ar maču pret liepājniekiem Smiltenes vienības starta vienpadsmitniekā gan nebija četru futbolistu, bet arī Grobiņas dzērves maču nesāka kaujasspējīgākajā virknējumā – komandai nepalīdzēja ne vārtsargs Viktors Spole, ne uzbrucējs Kristaps Grebis.

Toties šajā mačā ar vārtu guvumu atzīmējās Kristapa pusbrālis Edgars Freimanis, kurš 38. minūtē atklāja rezultātu. Jānis Jēkabsons 66. minūtē panāca rezultātu 2:0.

“Grobiņas SC” komanda ar 21 punktu 15 spēlēs ir nostabilizējusies pirmās līgas neizkrišanas zonā, kā arī klusām var sākt pasapņot par turnīra godalgām, jo dzērves tikai 8 punktus atpaliek no 3. vietā esošās “Audas”, kas ar 5 uzvarām pēc kārtas ir šobrīd karstākā pirmās līgas vienība.

Sestdien, 17. augustā, “Grobiņas SC” viesos tiksies ar komandu “Dinamo Rīga/Staicele”.