”Dali Dali” 3. līgas Rietumu zonas noslēdzošo maču viesos, tiekoties ar JFC ”Jelgava”, aizvadīja ”Grobiņas SC-2/Dienvidkurzeme”.

03.10.2023 06:16

”Grobiņas SC-2/Dienvidkurzeme” sastāvs: Smiltnieks, Baltavičus, Kubils (Tiškus), Ronis, Nagornijs, Hūns (Mārtiņsons), Vasiļjevs, Stonis, Zalonskis (Jansons), Pakulis, Freimanis (Lupkins).

Pēdējā cīņā savā starpā tikās abas vadošās komandas, kuras turpinās cīņu par 3. līgas titulu ar pārējo zonu divām labākajām vienībām.

Lai gan komandas savlaicīgi nodrošināja dalību izslēgšanas cīņās, aizvadītā spēle bija spraiga un bagāta ar brīdinājumiem un noraidījumiem.

Abas vienības spēli pabeidza desmit futbolistu sastāvā, un kopumā tika parādītas 14 kartītes. Šādā kaislīgā cīņā labāk klājās mājiniekiem, kas uzvarēja ar 2:0 (0:0).

Abi goli tika iesisti otrajā puslaikā – 71. minūtē laukuma saimniekus vadībā izvirzīja Ričards Jirgensons, bet mača pēdējā minūtē panākumu nostiprināja uz maiņu nākušais Jēkabs Šteinburgs.

”Grobiņas SC-2/Dienvidkurezeme” Rietumu zonas noslēgumā ar 26 punktiem finišēja 2. vietā un ar jelgavniekiem var gatavoties cīņām par uzvaru 3. līgā.