Piektdiena, 19. aprīlis Vēsma, Fanija

Grobiņnieku dāvana Mātes dienā

”Optibet” Nākotnes līgas 5. kārtas spēlē ”Grobiņas SC/LFS” Liepājas ”Daugavas” stadiona rezerves laukumā pārliecinoši ar 6:0 (3:0) pieveica FK ”Tukums 2000/TSS-2”. Hat-trick nokārtoja Devids Dobrecovs, bet divus vārtus mājinieku labā guva Viktors Ziemelis.

10.05.2022 06:00

Grobiņas SC/LFS” sastāvs: Šukste, Ziemelis (Blumbergs), Volkovs (Sāmietis), Družiņins, I. Gaučis (R. Gaučis), Pikšens (Sprūde), Mikuļskis, Krušatins, Dobrecovs, Knapšis, Pirktiņš (Ceds).

Latvijas futbola otrā ešelona ievadu sekmīgāk iesāka grobiņnieki, kuri četrās cīņās tika pie divām uzvarām, savukārt tukumnieki varēja palepoties tikai ar vienu neizšķirtu un priekšpēdējo vietu 14 komandu konkurencē.

Jau pirmajā puslaikā Grobiņas futbolisti noņēma visus jautājumus par uzvarētāju šajā duelī. 8. un 20. minūtē rezultatīvi mājinieku uzbrukumus noslēdza Viktors Ziemelis, bet 24. minūtē izcēlās Devids Dobrecovs.

Pēc pārtraukuma mājinieku galvenais treneris Viktors Dobrecovs veica uzreiz trīs spēlētāju maiņas, bet tas būtiski nemainīja uzbrukumu kvalitāti, un 55. minūtē rezultāts kļuva jau 4:0. Savus otros vārtus mačā guva Dobrecovs.

Arī tas vēl nebija beigu akords, un dzērves rezultātu palielināja līdz tenisam atbilstošiem skaitļiem. 69. minūtē savu iespēju izmantoja Emīls Knapšis, bet 78. minūtē trešos vārtus mačā guva Dobrecovs.

Arī 6. kārtas spēli grobiņnieki aizvadīs ”Daugavas” stadiona rezerves laukumā, un mūsējo pretinieki 15. maijā būs turnīra pastarīši ”Leevon Saldus”.