Svētdiena, 19. maijs Sibilla, Teika, Lita

Igauņu mācībstunda

19.07.2017 06:50

Baltijas sieviešu futbola līgas spēlē FK “Liepāja” “Olimpijas” stadionā ar 0:5 (0:2) atzina Igaunijas “Parnu JK” vienības pārākumu. Liepājnieces aizvadītajos trijos mačos piekāpās otrajā spēlē.

FK “Liepāja” sākumsastāvs: Čumika, Beiere, Propošina, Ozola, Antipina, Šilova, Miksone, Gudkova, Čamane, Čerkes, Baličeva.

Jau ar spēles pirmajām minūtēm igaunietes iespieda laukuma saimnieces savā laukuma pusē, bet liepājnieces spēja atbildēt ar retiem pretuzbrukumiem. Rezultāts tika atklāts 17. minūtē, kad pēc centrējuma soda laukumā kritienā ar galvu precīzi sita Merili Toma. Savukārt 25. minūtē viešņas realizēja standarta situāciju, un pēc soda sitiena Anastasijas Čumikas atsisto bumbu vārtu tīklā raidīja Ulrika Tolpa. Pirmā puslaika izskaņā liepājnieces atraisījās, bet ne Karlīna Miksone, ne Sintija Čamane savas iespējas neizmantoja.

Pēc pārtraukuma aina laukumā nemainījās – Pērnavas futbolistes kontrolēja situāciju laukumā, bet bumba vēl trīs reizes pabija liepājnieču sargātajos vārtos.

Pēdējo Baltijas līgas spēli FK “Liepāja” aizvadīs izbraukumā, 9. septembrī tiekoties ar Tallinas FC “Flora”.

Divas dienas pirms spēles ar Pērnavas vienību liepājnieces aizvadīja Latvijas Kausa izcīņas ceturtdaļfināla maču pret “RFS 2” komandu uz uzvarēja ar 4:0. Mūsējo labā divus vārtus guva Tatjana Baličeva, bet pa reizei pretinieču vārtsardzi pārspēja Valērija Gudkova un Anna Propošina. Pusfinālā Liepājas komanda spēkosies ar “AFA Olaine”, kura 1. līgā ieņem 6. vietu. Savukārt nākamo Latvijas sieviešu futbola līgas spēli mūsējās aizvadīs 29. jūlijā izbraukumā, spēkojoties ar FK “Spartaks Jūrmala/46. vsk.”