Svētdiena, 28. aprīlis Terēze, Gundega

Izstājās rezultatīvā cīņā

04.07.2019 07:01

Latvijas kausa izcīņas otrā posma mājas spēlē “Grobiņas SC” ar 2:4 (1:3) piekāpās vienībai “JDFS Alberts” un izstājās no turnīra.

“Grobiņas SC”: Mazūrs, Tumanovs, J. Jēkabsons, Džeriņš, Knapšis, Sāmietis, Pirktiņš (Ašmanis), Maisiņš, J. Freimanis (R. Freimanis), Bespjorstovs, T. Gucs.

Viesi līdz 30. minūtei bija panākuši 3:0 savā labā, bet mājinieku noskaņojumu nedaudz uzlaboja Emīls Knapšis, kurš pirmā puslaika kompensācijas laikā vienus vārtus atguva.

Antons Tumanovs 59. minūtē otro reizi mačā pārspēja “Grobiņas SC” rindās spēlējošā Toma Guca brāli Miku un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (2:3), taču rīdzinieki 67. minūtē panāca spēles galarezultātu.

Grobiņnieki sestdien, 6. jūlijā, pulksten 15 pirmās līgas spēlē uzņems “Audu”.