Jānim Ikauniekam pirmā spēle jaunajā klubā, Jurkovskis debitē Īrijas čempionātā

Ārzemju futbola līgās spēles aizvadījuši Jānis Ikaunieks un Raivis Jurkovskis.

Jānis Ikaunieks (Foto: Albert Gea/Reuters/Scanpix)
21.03.2021 00:35

Somijas kluba “KuPS” rindās ar iekļūšanu kausa pusfinālā debitējis Jānis Ikaunieks, kurš palīdzēja komandai ar 5:0 sagraut otrās spēcīgākās līgas vienību “Gnisten”.

Latviešu pussargs 8. minūtē piedalījās pirmo vārtu guvumā – tieši Ikaunieks izdarīja pirmo sitienu, bet vārtsarga atvairīto bumbu iesita Urho Nisile.

Ikaunieks 65. minūtē tika nomainīts pie rezultāta 3:0. Somijas čempionāta sezonas gaidāms tikai pēc mēneša.

Savukārt Īrijas čempionātā šovakar debitēja Raivis Jurkovskis, kura pārstāvētā “Dundalk” pirms astoņām dienām pendelēs ieguva Superkausu, taču čempionāta sezonu sāka ar neizšķirtu pret “Sligo Rovers” (1:1), arī šoreiz ļoti ātri izlaižot vadību.

Jurkovskis aizvadīja pilnu spēli. Kamēr Jurkovskis dosies palīgā Latvijas izlasei, Īrijā sezona netiks apturēta – jau piektdien komandu gaida nākamā spēle.