Jānis Ikaunieks rezultatīvs otrajā uzvarā pēc kārtas un izceļas ar 1+1

Ārzemju futbola līgās pamatsastāvā šovakar devās Latvijas izlases aizsargs Raivis Jurkovskis, bet uzbrūkošais pussargs Jānis Ikaunieks izgāja uz maiņu.

Jānis Ikaunieks (Foto: Kuopion Palloseura)
15.08.2021 23:32

KuPS pēc lielās uzvaras Nursultanā (4:3), iekļūstot UEFA Eiropas Konferences līgas “play-off” kārtā, sākumsastāvā veica sešas izmaiņas, taču tik un tā pārliecinoši sakāva KTP – 4:0. Latvijas izlases pussargs Jānis Ikaunieks laukumā devās 66. minūtē un piedalījās abos atlikušajos vārtos, vispirms asistējot komandas biedram un kompensācijas laikā iesitot arī pats.

Tie viņam bija pirmie četrās Somijas čempionāta spēlēs, taču jau otrie pēc kārtas jaunajā klubā – tieši viņš Nursultanā guva uzvaras vārtus. Vienus vārtus Ikaunieks šosezon iesitis arī Somijas Superkausā. KuPS nav zaudējusi deviņās spēlēs pēc kārtas (6-3-0) un Somijas čempionātā ar 32 punktiem 15 spēlēs ir vicelīdere, par deviņiem punktiem atpaliekot no HJK, kas aizvadījusi par spēli vairāk. Jau ceturtdien Ikaunieka komanda “play-off” kārtas pirmajā mačā uzņems Vācijas Bundeslīgas klubu “Union Berlin”.

Trešo zaudējumu pēc kārtas piedzīvojusi Latvijas izlases aizsarga Raivja Jurkovska pārstāvētā “Dundalk”, kas Īrijas čempionātā ar 0:1 piekāpās “Derry City”. Jurkovskis trīs dienas pēc izstāšanās no Eirokausiem aizvadīja visas 90 minūtes un nopelnīja dzelteno kartīti. “Dundalk” ar 27 punktiem 22 spēlēs desmit komandu konkurencē ieņem tikai septīto vietu, vien par diviem punktiem apsteidzot pārspēļu zonu un par 11 atpaliekot no labāko trijnieka.