Ceturtdiena, 16. maijs Edijs, Edvīns

Joprojām bez zaudētiem punktiem

19.06.2012 07:03

Latvijas futbola čempionāta pirmajā līgā šosezon joprojām punktus nav zaudējusi komanda “Liepājas metalurgs 2”, kas pirmajā mačā savā laukumā ar 5:0 sagrāva Valmieras futbola klubu. Savukārt otra Liepājas pārstāve pirmajā līgā, komanda “Varavīksne” izbraukumā ar 0:2 piekāpās “Rīgas Futbola skolai”.

Metalurgi pilnībā dominēja cīņā pret valmieriešiem. Tiesa, pirmā puslaika izskaņā radās tādas nelāgas asociācijas ar kluba virslīgas vienības sniegumu – bumbu mūsējie kontrolēja daudz, bet ar realizāciju tik labi neklājās. Iemesls it kā pašsaprotams – vidzemnieki visai dziļi ierakās savā laukuma pusē, un blīvo aizsardzību apspēlēt mājiniekiem nenācās viegli. Tomēr gan uz individuālās meistarības, gan uz kolektīvā snieguma rēķina metalurgi uzvarēja graujoši. Rezultātu pirmā puslaika ievadā atklāja Punculs, kurš uzvarēja divcīņā sāncenšu soda laukumā un bija precīzs no neliela attāluma. Līdz mūsējo otrajiem vārtiem bija jāgaida visai ilgi, līdz 58. minūtē mājinieku pārsvaru dubultoja, bet tad pa reizei izcēlās trīs uz maiņu nākušie spēlētāji Kazačoks, Kiriļins un Dāvis Ikaunieks.

SFK “Varavīksne” vadītājs Janeks Kreitāls pastāstīja, ka cīņa pret “RFS” futbolistiem izvērsās visai sarežģīta. Pirmajā puslaikā iespējas gūt vārtus bija abām komandām, tomēr rezultāts palika neatklāts. Otrajā puslaikā viesiem iespēju izcelties uzbrukumā gandrīz nebija, bet mājinieki guva divus vārtus, kas izšķīra mača likteni.

Piektdien, 22. jūnijā, “Metalurgs 2” izbraukumā tiksies ar skontiešu dublieriem, bet “Varavīksnei” nākošā spēle būs 7. jūlijā Liepājā pret komandu “Jelgava 2”.

Ģirta Gertsona foto

Pa vieniem vārtiem guva Toms Gucs un Ēriks Punculs, bet vēl trinīti sasita trīs uz maiņu nākušie “Metalurga” dublieri.