“Liepāja-2” savā laukumā ar 3:0 pieveic “Jūrnieku”

Latvijas futbola 2. līgas Rietumu zonas spēlē ”Liepāja-2” savā laukumā ar 3:0 (2:0) pieveica ”Jūrnieku”.

02.08.2022 06:00

FK ”Liepāja-2” sastāvs: Pinčuks, Lapiņš, Meļķis (Blumbergs), Salarjovs (Mikuļskis), Laše, Anžans (Petrovics), Hermanis, Vilnītis, Babjuks (Strīķis), Ušpelis (Kupičs), Džeriņš (Raihs).

Visa mača laikā liepājniekiem bija jūtams pārsvars, tādēļ rezultāts ir visnotaļ likumsakarīgs.

24. minūtē mūsējie caur laukuma centru izspēlēja viltīgu kombināciju, un Maksims Babjuks ar skaistu sitienu vārtu tālajā stūrī ieguva pirmos vārtus.

Uz mirkli rīdzinieki izlīdzināja cīņas gaitu un varēja panākt neizšķirtu, tomēr lielisks vārtos bija Ņikita Pinčuks.

Ko neizdarīja viesi, to nekavējās izmantot laukuma saimnieki – 38. minūtē rezultātu dubultoja Rainers Hermanis.

Otrajā puslaikā spēle kļuva atklātāka un interesantāka ar abpusēji draudīgiem uzbrukumiem. Vārtu gūšanas momentu netrūka abām vienībām, tomēr draudīgāk un biežāk uzbruka mājinieki.

Cīņas galarezultātu nokārtoja Miks Grasmanis-Laše, kas spēles pēdējā minūtē noslēdza mājinieku ātro pretuzbrukumu.

”Liepāja-2” astoņās spēlēs iekrājuši desmit punktus un turnīra tabulāierindojās 5. vietā. Nākamo spēli liepājnieki aizvadīs izbraukumā, 6. augustā spēlējot ar sacensību līderi JFK ”Ventspils”.