Kamešs vadībā, Dāvis – astē

08.09.2017 06:58

Neveiksmīgi spēlējošās Latvijas futbola izlases kandidātu sarakstā pēdējā sasaukumā nebija iekļauts liepājnieks Vladimirs Kamešs, kura klubs “Yenisei” atrodas Krievijas otrās spēcīgākās līgas 1. vietā.

Pēdējā kārtā Krasnojarskas vienība izbraukumā cīnījās neizšķirti 1:1 ar Krasnodaras “Kuban”, pārtraucot savu sešu uzvaru sēriju. “Yenisey” ar 28 punktiem 12 spēlēs turnīra tabulā tik un tā saglabāja 1. vietu, tiesa, identisks punktu skaits ir 2. vietā esošajai vienībai “Krylya Sovetov”, ar ko V. Kameša komandai būs jātiekas 24. septembrī. Pirms tam sibīriešiem vēl būs jātiekas ar 20 komandu kopvērtējuma divām apakšgalā esošām vienībām – “Olimpiyets” un “Luch”.

Liepājnieks Kamešs arī šosezon savā klubā ir stabils pamatsastāva spēlētājs. Viņš starta vienpadsmitniekā ir sācis visas 12 spēles, kurās ir guvis 3 vārtus. Divi no tiem augustā bija uzvaru nesošie – 19. augustā viņš 77. minūtē izrāva uzvaru ar 2:1 pret “Zenit 2”, bet 13. augustā Vladimirs guva sava kluba pirmos vārtus mačā, kurā “Yenisey” viesos ar 4:0 sagrāva Kurskas “Avangard”.

Ne tik labi klājas cita Liepājas futbola audzēkņa Dāvja Ikaunieka klubam “Vysočina”, kas Čehijas čempionāta augstākajā līgā ar 1 punktu atrodas priekšpēdējā 15. vietā. Piecās kārtās Dāvis ir guvis vienus vārtus, 17. augustā savā laukumā pirmajā minūtē pret līgas līdervienību “Viktoria” atklājot rezultātu cīņā, kas Ikaunieka klubam noslēdzās nelabvēlīgi – 1:2.

Jihlavas vienībai arī kopumā ar vārtu gūšanu sokas ļoti slikti – piecos mačos ir iesisti tikai 2 goli. Divās nākamajās spēlēs “Vysočina” tiksies ar turnīra tabulas vidusdaļas vienībām “Dukla” un “Jablonec”.