Otrdiena, 23. aprīlis Jurģis, Juris, Georgs

Kapitulācija Valmierā

28.09.2017 07:04

Latvijas futbola čempionāta pirmās līgas līdervienību cīņā 2. vietas īpašniece “Grobiņas SC” izbraukumā ar 1:5 (0:2) kapitulēja 1. pozīcijā esošajai komandai “Valmieras SC”, kas savu pārsvaru kopvērtējumā palielināja līdz 7 punktiem.

“Grobiņas SC”: Vīksna, Sāmietis (Nicis), A. Stankus, J. Jēkabsons, Džeriņš (Ostelis), Dobrecovs, Freimanis, Knapšis (Trapučka), Tīls, Tumanovs, Krautmanis.

Daži būtiski iztrūkumi sastāvā grobiņniekiem bija, tomēr kopumā viesi spēli sāka ar itin kaujasspējīgu virknējumu. Tiesa, jau mača pirmajās minūtēs izpaudās disbalanss starp uzbrukuma un aizsardzības līnijām. Valmierieši, kas vairāk ir fiziska, nevis tehniska futbola piekritēji, jau pirmajās deviņās minūtēs ielika drošus pamatus uzvarai. Viesu vidējo līniju mājinieki pārvarēja ar tālām piespēlēm uz priekšu savam snaiperim Alvim Dubovam, kurš izmantoja grobiņnieku aizsardzības pasivitāti un mazkustīgumu.

Uz 0:2 viesi reaģēja ar spēlētāju pārkārtošanos, tomēr mača tendences nemainījās. Valmierieši sākotnēji izniekoja daudzas iespējas palielināt savu pārsvaru, bet grobiņnieki neizmantoja savas retās iespējas samazināt rezultāta starpību.

Mača 56. minūtē pēc vēl vienas tālās piespēles viesu aizsargiem aiz apkakles vidzemnieki atsāka viesu graušanu, ko A. Dubovs pabeidza ar diviem goliem pēc centrējumiem. Pēc laukuma saimnieku kļūdas goda vārtus “Grobiņas SC” labā guva Jānis Krautmanis.

Svētdien, 1. oktobrī, pulksten 15 ar spēli pret “Daugavpili” grobiņnieki atgriezīsies savā laukumā.