Karlsona “Inter” ar uzvaru nodrošina pirmo vietu Sadraudzības kausa turnīra apakšgrupā

18.01.2011 13:28

Trešo uzvaru trijās Sadraudzības kausa turnīra apakšgrupas spēlēs otrdien izcīnīja Latvijas futbola izlases uzbrucēja Ģirta Karlsona pārstāvētā Azerbaidžānas čempionvienība Baku “Inter”, tādējādi nodrošinot pirmo vietu A grupā.

Trešdien “Inter” ar rezultātu 1:0 (0:0) pārspēja Moldovas klubu Ribņicas “Iskra-Stal”.

Tiesa, Kalsons šajā mačā iepriekš divu nopelnīto dzelteno kartīšu dēļ nepiedalījās.

Uzvarētājiem, kas trešdien laukumā sūtīja vairākus vienības rezervistus, pirms ceturtdaļfināla ļaujot atpūsties līderiem, šajā mačā vienīgos vārtus desmit minūtes pirms mača beigām guva Rovšans Amiraslanovs.

Kā ziņots, Karlsons abās iepriekšējās savas vienības spēlēs izcēlās ar vārtu guvumiem, palīdzot “Inter” vispirms ar 3:0 pieveikt Kočkoratas “Ņeftči” komandu no Kirgizstānas, bet vēlāk ar tādu pašu rezultātu pārspēt arī Tadžikistānas komandu Dušanbe “Istiklol”.

Tikmēr otrajā trešās kārtas spēlē otrdien “Istiklol” ar 5:0 sagrāva “Ņeftči” komandu.

Tādējādi “Inter” ar maksimāli iespējamajiem deviņiem punktiem A grupā ieņēma pirmo vietu, nodrošinot dalību turnīra ceturtdaļfinālā, bet “Istiklol”, kas tika pie četriem punktiem, pateicoties labākai gūto un zaudēto vārtu starpībai, izcīnīja otro vietu un apsteidza “Iskra-Stal” komandu. Ceturtajā vietā palika “Ņeftči”, kas turnīra gaitā netika pie neviena punkta.

Zīmīgi, ka turnīra ceturtdaļfinālā “Inter”, iespējams, tiksies ar Latvijas čempionvienību “Skonto”.