Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

”Karosta” kā pēdējā iekļūst Latvijas kausa ceturtdaļfinālā

17.07.2019 21:55

sportacentrs.com/ LETA

Kā noslēdzošā “Viensviens” Latvijas kausa ceturtdaļfinālam trešdien kvalificējās Liepājas “Karosta” komanda, kas mājās ar 4:1 (2:0) astotdaļfinālā pārspēja “LDz Cargo”/DFA vienību no Daugavpils.

Vārtus uzvarētāju rindās guva Jevgēņijs Koršakovs, Nauris Dobelis, Viktors Jefremovs un Sērmoliņš, bet daugavpiliešu rindās vienīgos vārtus guva Aleksandrs Macuks.

Pamatus uzvarai liepājnieki ielika jau pirmajās 20 mača minūtēs, gūstot divus vārtus. Sākotnēji spēles 11.minūtē izcēlās Koršakovs, bet trīs minūtes vēlāk ar vārtiem izcēlās Dobelis, kurš apsteidza pretinieku aizsargu, tam neveiksmīgi apstrādājot bumbu. Mača turpinājumā viesi vairākkārt tika pie iespējām no stūra sitiena pozīcijas, tomēr tās ne reizi netika izmantotas un pirmais puslaiks noslēdzās ar 2:0 Liepājas vienības labā.

Otrā puslaika sākumā viesi bīstama uzbruka, trāpot pa vārtu stabu, bet 52.minūtē daugavpilieši lieliski iecentrēja bumbu soda laukuma viducī, taču arī šī epizode palika bez rezultatīva sitiena. Brīdi iepriekš sarkano kartīti nopelnīja viesu spēlētājs Pāvels Koļcovs. Tikmēr spēles 70.minūtē ar precīzu sitienu izcēlās Macuks, panākdams 1:2. Šāds rezultāts gan nebija ilgi, jo mājinieki 77.minūtē pēc brīvsitiena izspēlēs bumbu ieraidīja soda laukumā, kurā precīzi ar galvu spēlēja Jefremovs, panākot 3:1. Trīs minūtes vēlāk ar vēl vienu precīzu sitienu izcēlās liepājnieku uzbrucējs Sērmoliņš, panākdams 4:1 mājinieku labā un ar šādu rezultātu arī noslēdzās spēle.

FK ”Karosta” – ”LDz Cargo/DFA” 4:1 (2:0)

Vārti: Koršakovs 11`, Dobelis 14`, Jefremovs 77`, Sērmoliņš 80` – Macuks 70`
Brīdinājumi: Kučma, Nicis, Jefremovs – Staško
Noraidījumi: Koļcovs
Karosta: Potapenko, Šlampe, Nicis, Sērmoliņš, Cvetkovs (Tīls 52`), Dobelis (Jefremovs 66`), Mūrnieks, Koršakovs, Moseičenko, Kučma, Skripko (Vārpiņš 77`).
LDz Cargo/DFA: Zeļenkovs, Karačkovs, Macuks, Koļcovs, Staško, Ciršs, Halimons, Potlovs (Žuromskis 85`), Raščevskis, Kirijenko (Skrupskis 64`), Radevičs.