Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

“Karosta” un Grobiņa vāc maksimumu

31.07.2017 07:01

Latvijas futbola 2. līgā “Karosta” un “Grobiņas SC” turpina ierastajā režīmā, vācot trīs punktus ik spēlē, turklāt karostnieki četros čempionāta mačos vēl nav ielaiduši nevienus vārtus.

Pirms nedēļas “Karosta” izbraukumā ar 1:0 (1:0) pieveica JFC “Dobele”, bet aizvakar savās mājās sagrāva FK “Roja/Kolka” – 13:0 (8:0). Dobelē, kur komandas spēlēja uz cieta un nelīdzena dabīgā laukuma, vienīgos vārtus jau 2. minūtē guva Dobelis. Lai arī abām komandām bija iespējas mainīt rezultātu, spēle tā arī noslēdzās.

Liepājā “Olimpijas” stadionā mača liktenis savukārt tika izšķirts jau krietni agrāk – pirmā puslaika vidū. Spēlē ar hat-trick izcēlās Kučma, pa diviem vārtiem guva Dobelis un Jermoļenko. Vēl precīzi sita Reguzovs, Otaņķis, kā arī 16 gadus vecie jaunieši Grasis, Cimbals, Družiņins un Rozentāls.

Grobiņnieki savukārt ar  4:3 (3:1) pieveica “Nikeru”, liekot mača beigu daļā sev un skatītājiem panervozēt. Divas reizes precīzs bija R. Freimanis, kurš nopelnīja arī divas dzeltenās kartītes un automātiski – arī sarkano. Vēl izcēlās Bogdans un Siliņš, turklāt katram arī pa brīdinājumam.

Abas mūsu 2. līgas vienības nākamās spēles aizvadīs 13. augustā: “Karosta” Talsos, Grobiņa – mājās pret Bauskas un Mēmeles apvienoto komandu.