“Karosta” nepabeidz spēli

Latvijas futbola 2. līgas A grupas spēlē FK ”Karosta” savā laukumā uzņēma FK ”Kalupe”, bet mačs noslēdzās pēc aizvadītām 15 minūtēm.

31.10.2022 13:56

FK ”Karosta” sastāvs: Lanka, Svilis, Kovaļskis, Vārpiņš, Sēmoliņš, Šlampe, Koršakovs, Nicis, Skripko, Kučma, Dobelis.

Pretinieki cīņai varēja nokomplektēt astoņus futbolistus, kas ir minimāli nepieciešamais spēlētāju skaits.

Pēc nospēlētām 15 minūtēm viens no ”Kalupes” spēlētājiem guva savainojumu, un mača galvenais tiesnesis Vasilijs Mordatenko apturēja maču.

Tajā brīdī laukuma saimnieki jau bija guvuši četrus vārtus – ar diviem precīziem sitieniem atzīmējās Juris Kučma, bet vienu golu iesita Raivis Svilis un Daniels Sērmoliņš.

Liela varbūtība, ka šāds rezultāts nepaliks spēkā, bet mūsējiem tiks ieskaitīta tehniskā uzvara ar 3:0.

Vadošā astotnieka turnīrā karostniekiem vēl jāaizvada divas cīņas – 6. novembrī izbraukumā ar FK ”Ķekava/Auda” un 12. novembrī savā laukumā ar ”Jēkabpils SC”.

12 spēlēs ”Karosta” iekrājusi 23 punktus un turnīra tabulā ieņem 4. pozīciju.