Svētdiena, 28. aprīlis Terēze, Gundega

“Karosta” uzvaru izrāva galotnē

Latvijas futbola 2. līgas otrā posma B grupas mačā FK ”Karosta” viesos ar 2:1 (1:1) uzvarēja FK ”Staiceles Bebri”.

13.09.2023 06:01

FK ”Karosta” sastāvs: Lanka, Sāmietis, Konovalovs, Šlampe, Dobelis, Kučma, Sērmoliņš, Vārpiņš, Šeidlers, Grasis, Urtāns.

Mūsējie tālajā ceļā devās bez rezervistiem, 11 futbolistu sastāvā, bet tas netraucēja kurzemniekiem no Staiceles atvest trīs punktus.

Turklāt mājinieki guva ātrus vārtus, izceļoties jau piektajā minūtē, bet šoreiz tas izrādījās arī vienīgais laukuma saimnieku precīzais raidījums.

Neizšķirtu karostniekiem 38. minūtē panāca Emīls Urtāns, bet uzvaras vārtus viesiem vienu minūti pirms pamatlaika beigām iesita Juris Kučma.

B grupas turnīra tabulā liepājnieki ar iekrātiem 18 punktiem saglabā 1. vietu.

16. septembrī FK ”Karosta” savā laukumā uzņems FK ”Salaspils”.