“Karostai” otrais zaudējums turnīra laikā

Svētdien Latvijas futbola virslīgas otrajā līgā FK ”Karosta” ar rezultātu 0:3 piekāpās ”Skanstes” SK komandai, tiekot pie otrā zaudējuma šī čempionāta laikā.

18.10.2021 14:19

Dažādu iemeslu dēļ, FK “Karosta” bija spiesta spēli aizvadīt bez vairākiem pamatsastāva spēlētājiem.

Pirmos vārtus pretinieku komanda guva jau spēles 16.minūtē, liekot karostniekiem krietni pasvīst. “Karosta” noorganizēja vairākus bīstamus pretuzbrukumus, taču mūsējiem tā arī neizdevās pārlauzt “Skanstes” aizsardzību un gūt vārtus. Rezultātā, diemžēl, “Karostai” nācās samierināties ar šīs sezonas otro zaudējumu.

Vārtus ”Skanstes” labā guva Kārlis Vilnis (16`), Kristofers Rēķis (61`), Niklāvs Treimanis (90+2`). Dzeltenās kartītes šajā spēlē nopelnīja ”Skanstes” spēlētājs Ričards Bušmeisters (39.minūtē) un FK ”Karostas” spēlētājs Ivo Lākutis (73.minūtē).

Šis zaudējums gan joprojām ļauj saglabāt 3.vietu līgas kopvērtējumā, kas čempionāta beigās nozīmētu paaugstinājumu uz Latvijas futbola 1.līgu un tas ir komandas izvirzītais mērķis.

Nākamā spēle notiks 24.oktobrī pulksten 15 Liepājā, stadionā ”Olimpija”, kad mūsējiem pretī stāsies “Jēkabpils SC”.

Komandu sastāvi:

• FK ”Karosta”: Ņikita Pinčuks, Nauris Dobelis, Juris Kučma, Valdis Nicis (Rihards Konovalovs, 72`), Jevgēņijs Koršakovs, Endijs Šlampe, Daniels Sērmoliņš, Sandis Vārpiņš, Edgars Miķelis Kovaļskis, Emīls Urtāns (Ivo Lākutis, 71`), Toms Attiķis (Raivis Svilis, 57`).
  • ”Skanstes” SK: Alvis Sorokins, Renārs Guliaks, Tomass Zants, Kristofers Rēķis (Edgars Sajenko, 84`), Kārlis Vilnis, Gustavs Zariņš, Alans Kangars, Linards Liepiņš, Niklāvs Treimanis, Noa Meroža, Ričards Bušmeisters (Emīls Aizpurietis, 58`).