“Karostai” pirmais zaudējums

08.09.2017 07:01

Latvijas futbola čempionāta otrās līgas Kurzemes/Zemgales zonas spēlē “Karosta” savā laukumā ar 1:8 (0:5) kapitulēja “Grobiņas SC” vienībai.

Grobiņas pirmajai komandai pirmās līgas iepriekšējā kārtā nebija jāspēlē, līdz ar to daudzi šīs vienības vadošie spēlētāji dublieru komandas sastāvā izgāja laukumā mačā pret “Karostu”.

“Karostas” un “Grobiņas SC” duelī līdzvērtīgas cīņas faktiski nebija, un viesi ātri vien ieguva komfortablu pārsvaru, ko pēc pārtraukuma vēl palielināja. “Karostas” labā vienīgos vārtus 50. minūtē guva tās līderis Kārlis Kņūts, bet “Grobiņas SC” rindās pa diviem goliem iesita Antons Tumanovs, Raimonds Sāmietis un Edgars Freimanis, bet pa vienam precīzam sitienam bija divu Jāņu – Jēkabsona un Krautmaņa – rēķinā.

Otrajā līgā “Karostai” ir jāaizvada vēl tikai divas spēles, no kurām svarīgākā sestdien, 9. septembrī, pulksten 16 norisināsies “Olimpijas” stadionā, kur viesosies “Super Nova”.