“Karostas” futbolisti gūst četrus vārtus pirmajā Nākotnes līgas pārspēlē

Pirmo pārspēli par iekļūšanu ”Optibet” Nākotnes līgā aizvadīja 2. līgas trešā labākā vienība FK ”Karosta”.

20.11.2022 16:33

FK ”Karosta” sastāvs: Lanka, Konovalovs, Urtāns (Rozenbergs), Svilis (Lākutis), Sērmoliņš, Cvetkovs, Koršakovs, Nicis, Skripko, Kučma, Dobelis (Attiķis).

Liepājnieki ”Daugavas” stadiona rezerves laukumā ar 4:2 (1:2) uzvarēja Nākotnes līgas 12. vietas ieguvēju FK ”Dinamo Rīga”.

Karostniekus mača 28. minūtē vadībā izvirzīja Daniels Sērmoliņš, bet pirmā puslaika izskaņā Maksims Molčanovs guva divus vārtus un grožus savās rokās pārņēma dinamieši.

Arī otrā puslaika sākums vēl neko labu neliecināja, jo noraidījumu nopelnīja ”Karostas” vārtsargs Niklāvs Lanka. Viņa vietā vārtos stājās Ivo Lākutis un līdz cīņas beigām palika sausā.

Mūsējie palikuši mazākumā parādīja raksturu un, galotnē gūstot trīs vārtus, izrāva uzvaru. Vispirms 72. minūtē neizšķirtu panāca Ivo Skripko, bet pamatlaika pēdējās minūtēs Juris Kučma un Aleksis Kristaps Rozenbergs panāca 4:2.

Arī viesi maču pabeidza nepilnā sastāvā – 83. minūtē laukumā uz maiņu devās Deniss Saprikovs, bet pēc divām minūtēm devās uz ģērbtuvēm.

Atbildes spēle norisināsies 27. novembrī Rīgā.