Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Karostnieki uzvar arī otrajā spēlē

Latvijas futbola 2. līgas Rietumu zonas spēlē FK ”Karosta” savā laukumā saspringtā cīņā ar 1:0 (1:0) pieveica FK ”Jūrnieks”. Līdz ar to liepājnieki sezonu iesākuši ar divām uzvarām un turnīra tabulā ieņem 1. vietu.

09.05.2022 06:00

Pirmais puslaiks iesākās piesardzīgā gaisotnē, bet jau pirmais karostnieku uzbrukums atnesa gaviles līdzjutēju tribīnēs. Mājinieku uzbrukumu desmitajā minūtē no labā flanga ar precīzu sitienu no vārtu priekšas noslēdza Edgars Miķelis Kovaļskis. Mājinieki pēc gola nomierinājās, un viesi dažbrīd bija tuvu izlīdzinājumam. 17. minūtē rīdzinieki norībināja vārtu stabu, bet 36. minūtē jūrnieki nerealizēja lielisku iespēju no vārtu priekšas. Savukārt īsi pirms pārtraukuma gana labs soda sitiens padevās viesu komandas kapteinim Ingum Makovskim, tomēr uzdevumu augstumos bija laukuma saimnieku vārtsargs Niklāvs Lanka.

Otrā puslaika ievadā abas vienības apmainījās draudīgiem prettriecieniem, bet turpinājumā bumbu vairāk kontrolēja liepājnieki. Puslaika vidū uz brīdi viesi aktivizējās un divreiz pamatīgi sabiedēja mājinieku prātus. Savlaicīgi ”Karosta” veica spēlētāju maiņas, un mājinieku spēle atguva otro elpu. Liepājnieki galotnē ātrāk varēja nokārtot jautājumu par uzvarētāju, tomēr dažbrīd pietrūka sportiskās veiksmes un precizitātes.

Aizvadītajās divās spēlēs ”Karosta” uzvarējusi abās cīņās un turnīra tabulā iekārtojusies 1. vietā. 15. maijā izbraukumā karostnieki aizvadīs spēli ar ”Mārupes SC”, bet ”Liepāja-2” savā laukumā aizvadīs sezonas pirmo spēli ar JFK ”Ventspils”. Līdzīgi kā ”Karosta”, jauno sezonu ar divām uzvarām Austrumu zonā uzsākusi ”Ķekava/Auda”.

FK ”Karosta” sastāvs: Lanka, Kovaļskis (Lākutis), Vārpiņš (Rozenbergs), Moseinčenko, Sērmoliņš, Šlampe (Bespjorstovs), Cvetkovs, Nicis (Konovalovs), Skripko, Kučma (Grasis), Dobelis (Urtāns).

KOMENTĀRS

Karostas” pārstāvis Endijs Šlampe:

– Noteikti neaizvadījām labāko spēli, lai gan esam spējīgi uz krietni labāku sniegumu. Ceru, ka sliktāko spēli esam jau aizvadījuši. Sanāca nedaudz pamocīties. Uzvara paliek uzvara, un tas ir tas jaukākais. Kopumā neslikti kontrolējām bumbu, bet pirmajā puslaikā slikti pārslēdzāmies no aizsardzības uzbrukumā, līdz ar to pretiniekam devām nevajadzīgas iespējas. Viesiem bija labi momenti gūt vārtus, bet galotnē jau mēs varējām palielināt rezultāta starpību. Izdevās savlaicīgi veikt spēlētāju maiņas, kas atdzīvināja mūsējo spēli. Iepriekšējā mačā tas nerealizējās, bet šoreiz maiņas nostrādāja.