Svētdiena, 28. aprīlis Terēze, Gundega

Karostnieki viesos sagrauj “Gauju”

Latvijas futbola 2. līgas otrā posma B grupas mačā FK “Karosta” viesos ar 4:1 (3:0) uzvarēja FC “Gauja”.

29.08.2023 06:00

FK “Karosta” sastāvs: Lanka, Sāmietis, Konovalovs (Rozenbergs), Urtāns, Svilis, Moseičenko, Šlampe, Skripko (Bespjorstovs), Kučma, Dobelis, Viļumsons (Šeidlers).

Karostnieki pirmo posmu Rietumu zonā noslēdza 6. vietā, bet valmierieši austrumos finišēja 7. vietā.

Mājinieki aizvadīto cīņu noslēdza deviņu futbolistu sastāvā, jo astotajā minūtē sarkano kartīti nopelnīja Toms Dubavs, bet 85. minūtē otro brīdinājumu saņēma Markuss Dubavs.

Pirmajā puslaikā ar diviem precīziem raidījumiem atzīmējās Raivis Viļumsons, bet vienu golu iesita Nauris Dobelis.

Uzreiz pēc pārtraukuma mājinieki vienus vārtus atguva, tomēr 69. minūtē laukuma saimnieki raidīja bumbu savos vārtos.

Valmieras futbolistiem bija laba iespēja gūt otros vārtus, bet Ralfs Apsītis nerealizēja 11 metru soda sitienu.

B grupas tabulā liepājnieki ar 12 punktiem atrodas 3. vietā, bet nākamo maču “Karosta” aizvadīs 3. septembrī viesos ar FK “Limbaži”.