Sestdiena, 20. aprīlis Mirta, Ziedīte

Karostniekiem pieci vārti spēlē pret “Mārupes SC”

Latvijas futbola 2. līgas Rietumu zonas spēlē “Karosta” savā laukumā ar 5:2 (2:0) pieveica “Mārupes SC”.

15.08.2022 13:43

FK “Karosta” sastāvs: Lanka, Zīle (Urtāns), Naumčiks, Sērmoliņš, Cvetkovs, Nicis (Attiķis), Kučma, Dobelis, Moseičenko, Koršakovs, Svilis.

Liepājnieki vairāk nekā puslaiku cīnījās desmit vīru sastāvā, jo 40. minūtē noraidījumu nopelnīja Remirs Moseičenko. Līdz tam brīdim mūsējie jau bija iekrājuši divu vārtu pārsvaru. 18. minūtē precīzi sita Nauris Dobelis, bet 24. minūtē rezultatīvi atzīmējās Mariss Zīle.

Otrā puslaika ievadā Valdis Nicis realizēja 11 metru soda sitienu, bet ar to rezultatīvais vakars “Olimpijas” stadionā nebeidzās.

Viesi vienus vārtus atguva, savukārt 69. minūtē Alvis Kristians Naumčiks atjaunoja triju vārtu pārsvaru.

Galotnē abas komandas vēlreiz apmainījās ar precīziem raidījumiem – mārupieši panāca 2:4, bet punktu mačam ar vēl vienu 11 metru soda sitienu pielika Juris Kučma.

“Karosta” deviņās spēlēs iekrājusi 18 punktus un turnīra tabulā atrodas 2. vietā.

20. augustā karostnieki izbraukumā sacentīsies ar “Beitar”.