Kausa fināls notiks Liepājā

01.10.2018 07:03

Latvijas Futbola federācija informē, ka sieviešu futbola kausa izcīņas fināls pirmoreiz vēsturē norisināsies Liepājā, kur 14. oktobrī pulksten 14 “Daugavas” stadionā FK “Liepāja” uzņems pašreizējo trofejas īpašnieci “Rīgas futbola skolu”.

Abas vienības kausa izcīņas finālā tikās arī pērn, kad rīdzinieces bija pārākas ar 4:2. Šosezon Latvijas kausa izcīņā piedalījās 18 komandas, bet sieviešu futbola līgas vienības turnīru sāka ar ceturtdaļfinālu. FK “Liepāja” pirmo spēli aizvadīja pret pirmās līgas lejasgala vienību “Rīgas futbola skolu 2”, ko mūsējās “Arkādijas” stadionā sagrāva ar rezultātu 6:0. Četrus vārtus ceturtdaļfinālā guva Karlīna Miksone.

Pusfinālā mūsējās sacentās ar “Rīgas futbola skolu 1”, un šajā cīņā liepājnieces bija pārākas ar 2:0. Mačā pret pirmās līgas vicečempionēm vārtus guva Karlīna Miksone un Anastasija Tarasova. Savukārt “Rīgas futbola skola” ceturtdaļfinālā ar 4:0 uzvarēja pirmās līgas čempionvienību “Metta”, bet pusfinālā ar 7:0 saplosīja “Rīga United Ladies”.

Šosezon Latvijas čempionātā liepājnieces ar “Rīgas futbola skolas” spēlētājām ir tikušās četras reizes, bet uzvarējušas vienreiz, bet Baltijas līgā mūsējās rīdziniecēm piekāpās ar 0:3.

Latvijas kausa izcīņa sievietēm notiek piekto reizi, un līdz šim galveno trofeju ikreiz ir ieguvusi “Rīgas futbola skola”. Liepājnieces Latvijas kausa finālā spēlēs ceturto reizi.