Kausā gūti 8, čempionātā – 16 vārti

02.08.2016 06:58

Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā futbola kluba “Liepāja” sieviešu komanda ar 8:1 sakāva pirmās līgas līdervienību “Rīgas FS”, bet Sieviešu futbola līgā liepājnieču uzvara spēlē pret turnīra pastarīti “Rīgas FS/46.vsk.” bija vēl graujošāka – 16:0.

Kausa mača liktenis faktiski bija izšķirts jau 15. minūtē, kad Valērija Gudkova guva savus un arī visas Liepājas komandas trešos vārtus, bet 77. minūtē viņa bija precīza ceturto reizi. Pa diviem goliem mājinieču labā guva Anastasija Tarasova un Sintija Greiere.

Liepājnieču pusfināla pretinieces kļūs zināmas tikai 28. augustā, kad Rēzeknē ceturtdaļfinālā tiksies Sieviešu futbola līgas komandas “Rēzeknes BJSS/VRS Optimists-R” un “Rīga United”.

Latvijas sieviešu futbola čempionāta augstākās līgas spēlē pret “Rīgas FS 46. vsk.” liepājnieces guva pat divreiz vairāk vārtu – sešpadsmit. Tiesa, pirmajās 20 minūtēs mājinieces atkal jau pēc Valērijas Gudkovas gūtajiem vārtiem bija vadībā tikai ar 1:0, taču tad pirmos no saviem šīs spēles sešiem goliem guva Anastasija Tarasova. V. Gudkova un Karlīna Miksone šajā mačā bija precīzas trīsreiz, Sintija Greiere divreiz, bet Džuljeta Tomsone un Alīna Šilova – pa vienai reizei.

Nākamo spēli “Liepāja” aizvadīs 13. augustā savā laukumā, kur tiksies ar čempionāta līderi “Rīgas FS”.