Kausa sezona finišēja ātri

03.05.2019 07:01

Liepājas futbolistes pagājušajā sezonā iekļuva Latvijas kausa izcīņas finālā, bet šogad “Liepājas futbola skola” jau pirmajā kārtā ar rezultātu 2:3 (0:1) zaudēja “Rēzeknes BJSS” un izstājās no turnīra.

“Liepājas futbola skola”: Lapteva, Čamane, Beiere, Gudkova, Tarasova (Freidenfelde, Šandireva), Saule, Jermoloviča (Antonova), Jegorova, Brigmane, Smirnova, Šenberga.

Abas šīs vienības šogad nolēma startēt vienu līmeni zemāk un sieviešu futbola līgu nomainīja pret 1. līgu. Liepājas un Rēzeknes komandas ar graujošiem rezultātiem iesāka jauno sezonu un, visticamāk, būs vienas no favorītēm 1. līgā. Liepājnieces pirmajā mačā ar 9:1 izbraukumā pārspēja komandu “Cēsis/FK Priekuļi”, bet “Rēzeknes BJSS” ar 4:0 pieveica SK “Imanta”, kā arī ar 7:0 uzvarēja “Rēzeknes novada BJSS”.

Kurzemniecēm pirms mača radās problēma – trūka vārtsardzes. Tādēļ vārtu drošību uzņēmās sargāt mūsējo spēlējošā trenere Jūlija Lapteva, savukārt komandas kapteine Sintija Čamane tikai īsi pirms spēles atgriezās no Tukuma, kur tiesāja Latvijas sieviešu hokeja līgas divas finālspēles. Turklāt pirmā puslaika vidū liepājnieces veica piespiedu maiņu – laukumu pameta viena no komandas līderēm Anastasija Tarasova. Kopumā spēle aizritēja līdzvērtīgā cīņā, lai gan bumbu nedaudz vairāk kontrolēja viešņas.

Pirmā puslaika 15. minūtē latgalietes vadībā izvirzīja kapteine Ligita Tumāne, kura ar savu sniegumu izcēlās uz rēzekniešu fona. Liepājas komandā izteikta līdere bija Valērija Gudkova, kura mača gaitā divreiz izlīdzināja rezultātu. Tomēr ar Gudkovas aktivitāti bija par maz, lai ievestu liepājnieces kausa izcīņas nākamajā kārtā.

Rēzeknietes otrajā puslaikā ar izciliem tālšāvieniem pārspēja Laptevu, bet mūsējās pretinieču vārtus iekaroja pēc ātriem pretuzbrukumiem. “Liepājas futbola skolas” spēlētājām jau drīz būs iespēja revanšēties rēzeknietēm, jo latgalietes vēlreiz mēros ceļu uz Liepāju, lai 5. maijā aizvadītu 1. līgas spēli.