Kristera Tobera klubam “Lechia” divas nezaudētas spēles

Polijas futbola čempionāta augstākajā līgā vēl divas spēles aizvadījis Kristera Tobera klubs Gdaņskas “Lechia”, kas mājās cīnījās neizšķirti 1:1 ar “Warta”, bet viesos ar 1:0 pārspēja Latvijas izlases uzbrucēja Vladislava Gutkovska komandu “Rakow”.

Kristers Tobers (pirmais no kreisās) ar partneriem sagādāja trešo zaudējumu pēc kārtas 3. vietā esošajai Vladislava Gutkovska komandai "Rakow". (Foto: "Lechia")
17.02.2021 06:00

Andris Sudmalis

Spēlē pret Poznaņas vienību “Warta” Kristers palika rezervē, bet Gdaņskas kluba labā vienīgos vārtus guva cits centra aizsargs Mihals Nalepa.

Tobers atgriezās laukumā sestdien, kad Gdaņskas “Lechia” ciemojās Čestohovā pie V. Gutkovska komandas “Rakow”, kas turas čempionāta līderu grupā, bet pēc ziemas miega ir neveiksmīgi atsākusi ekstralīgas sezonu. Viesiem uzvarai pietika ar vieniem vārtiem, ko jau spēles 2. minūtē guva pussargs Jaroslavs Kubickis, sarūpējot mājiniekiem trešo zaudējumu pēc kārtas.

Starp Polijas ekstraklases divām spēlēm “Lechia” aizvadīja Polijas kausa izcīņas astotdaļfināla spēli pret pirmās līgas dalībnieci “Puszcza Niepolomice”. Arī šajā mačā gdaņskieši guva ātrus vārtus – 3. minūtē viesus vadībā izvirzīja zviedrs Džozefs Sīsejs. Tomēr mājinieki jau pirmajā puslaikā atspēlējās, bet otrā puslaika ievadā 8 minūšu laikā iesita vēl divus golus un uzvarēja ar 3:1.

Čempionātā “Lechia” joprojām pretendē uz pirmo trijnieku un cīņā par to sestdien aizvadīs svarīgu spēli pret 4. vietā esošo komandu “Gornik Zabrze”.