Labāks sniegums bez revanša

09.05.2019 07:01

Otro reizi vienas nedēļas laikā “Liepājas Futbola skola” savā laukumā tikās ar “Rēzeknes BJSS”. Līdzīgi kā Latvijas kausa izcīņas mačā, arī Latvijas čempionāta pirmās līgas spēlē mūsējās zaudēja Latgales pārstāvēm. Šoreiz ar rezultātu 1:3 (1:2).

“Liepājas Futbola skolas” sastāvs: Lapteva, Freidenfelde (Šandireva), Jegorova (Šarija), Antonova, Brigmane, Smirnova, Tarasova, Dreimane, Šenberga, Saule, Gudkova.

“Liepājas Futbola skolas” vārtus turpina sargāt komandas spēlējošā trenere Jūlija Lapteva, kas tomēr nav viņas ierastā pozīcija laukumā. Savukārt vienībai nevarēja palīdzēt viena no līderēm Sintija Čamane, kura bija aizņemta, tiesājot hokeju.

Cīņas pirmo puslaiku pārliecinošāk aizvadīja laukuma saimnieces, tomēr pietrūka precīza izšķirošā sitiena un rēzeknietes atzīstami darbojās aizsardzībā. Viešņu uzbrukumi bija reti, tomēr trāpīgi. “Rēzeknes BJSS” sekmīgi divreiz izmantoja liepājnieču paviršības savā laukuma pusē, un Ligita Tumāne (27. minūtē), kā arī Elizabete Pelse (38. minūtē) pārspēja Laptevu. Laukuma saimniecēm precīzs sitiens 35. minūtē padevās Valērijai Gudkovai, kurai tie bija jau 8. vārti šīs sezonas trīs oficiālajās spēlēs.

Otrajā puslaikā mājinieces sāka pagurt, tomēr iespēju panākt neizšķirtu mūsējām netrūka. No Liepājas futbolistēm savainojumus guva Angelīna Jegorova un Evelīna Freidenfelde, bet 87. minūtē Taisija Smirnova nopelnīja otro dzelteno kartīti un laukuma saimnieces cīņu pabeidza mazākumā. Liepājnieču centienus panākt līdzsvaru apklusināja viešņu komandas līdere Ligita Tumāne, kura nodemonstrēja augstu individuālo meistarību, un 82. minūtē rēzeknietes panāca 3:1.

Pēc divām spēlēm liepājnieces turnīra tabulā ar 3 punktiem ieņem 4. vietu. 12. maijā “Liepājas Futbola skola” uzņems “Rēzeknes novada BJSS”.