Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

Latvijas futbolistes EČ kvalifikāciju sāk ar neveiksmi

Latvijas sieviešu futbola izlase piektdien Rīgā 2025. gada Eiropas čempionāta (EČ) kvalifikācijas C līgas turnīru sāka ar zaudējumu.

05.04.2024 20:15

Latvija savā laukumā ar rezultātu 3:4 (1:3) piekāpās Ziemeļmaķedonijai.

Mājinieču labā divus vārtus guva Karlīna Miksone, bet vienu reizi precīza bija Anastasija Poļuhoviča.

Latvijas futbolistes izvirzījās vadībā jau septītajā minūtē, kad Miksone veiksmīgi apspēlēja pretinieču aizsardzes un raidīja bumbu Ziemeļmaķedonijas vārtos.

Nepilnas desmit minūtes vēlāk viešņas izlīdzināja rezultātu, precīzai esot Gentjanai Roči, bet vēl astoņas minūtes vēlāk vienu vārtu pārsvaru Ziemeļmaķedonijai panāca pirmo vārtu autore, pēc kuras sitiena bumba nonāca Latvijas vārtos, aizskarot Anastasiju Ročāni.

Savukārt 32. minūtē Ziemeļmaķedonija pēc stūra sitiena dubultoja pārsvaru, precīzai esot Natašai Andonovai.

Otrajā periodā pēc spēlētām 17 minūtēm Miksone devās pretuzbrukumā un uz vārtu priekšu piespēlēja Anastasijai Poļuhovičai, kura no tuvas distances pārspēja pretinieču vārtsardzi un samazināja deficītu līdz vienam precīzam sitienam, taču sešas minūtes vēlāk viešņām divu vārtu pārsvaru atguva Ana Miļčevska.

Nepilnas 15 minūtes līdz pamatlaika beigām ar otrajiem vārtiem mačā izcēlās Miksone, panākot 3:4.

Eiropas čempionāta kvalifikācijas turpinājumā 9. aprīlī izbraukumā Latvija tiksies ar Moldovu.